Nie działa ci HBO GO? Spokojnie, to awaria i serwis już walczy z problemami technicznymi

News/VOD 27.01.2021
Nie działa ci HBO GO? Spokojnie, to awaria i serwis już walczy z problemami technicznymi

Nie działa ci HBO GO? Spokojnie, to awaria i serwis już walczy z problemami technicznymi

HBO GO właśnie zmaga się z problemami technicznymi. W niektórych regionach Polski doszło do awarii platformy. Pracownicy serwisu już pracują nad usunięciem usterki. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Chociaż HBO bez wątpienia dostarcza jedne z najciekawszych (o ile nie najciekawsze) treści na polskim rynku streamingowym, to jednak użytkownicy często narzekają na jakość świadczonych usług. I nie chodzi o jakość obrazu, tylko problemy z odbiorem, zacinanie się i liczne awarie serwisu HBO GO. Ta ostatnia właśnie trwa, o czym HBO poinformowało w swoich mediach społecznościowych.

Status serwisu HBO GO: W chwili obecnej odnotowujemy problemy techniczne. Niektórzy użytkownicy mogą mieć trudności z korzystaniem z naszego serwisu. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu — czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

hbo go awaria
Screen: Facebook/HBOPolska

Awaria HBO GO

Według mapy serwisu DownDetector problemy techniczne mają właśnie m.in. użytkownicy z okolic Warszawy, Krakowa czy Gdynii. I chociaż pracownicy serwisu próbują uporać się z awarią, nie wiadomo jak długo jeszcze to potrwa. Jeśli więc planowaliście seans nowego odcinka specjalnego „Euforii”, albo nadrobić inne filmowe i serialowe zaległości, to musicie jeszcze trochę poczekać.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Nie działa ci HBO GO? Spokojnie, to awaria i serwis już walczy z problemami technicznymi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...