Netflix ujawnił datę premiery nowego serialu fantasy „Cień i kość”. Są pierwsze zdjęcia z produkcji

News/Seriale 27.01.2021
Netflix ujawnił datę premiery nowego serialu fantasy „Cień i kość”. Są pierwsze zdjęcia z produkcji

Netflix ujawnił datę premiery nowego serialu fantasy „Cień i kość”. Są pierwsze zdjęcia z produkcji

Netflix już jakiś czas temu zapowiedział adaptację bestsellerowych powieści Leigh Bardugo. Do tej pory nie mieliśmy jednak zbyt wielu konkretów dotyczących produkcji. Platforma postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i nie tylko ujawniła datę premiery nadchodzącego serialu fantasy, ale również udostępniła pierwsze zdjęcia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Cień i kość” przeniesie nas do rozdartego wojną świata. W tych nieprzyjaznych okolicznościach osierocona żołnierka odkryje w sobie nadnaturalne moce, które mogą pomóc jej wyzwolić ojczyznę. Trafi do elitarnej armii magicznych żołnierzy i będzie musiała szybko nauczyć się odróżniać przyjaciół od wrogów. Autorka oryginału, Leigh Bardugo o nadchodzącej produkcji mówi tak:

Fabuła serialu Cień i kość rozgrywa się w zupełnie nowym świecie fantasy. Sceneria imperialnej Rosji, a nie średniowiecznej Anglii, karabiny zamiast mieczy. To opowieść o ludziach, którym kiedyś powiedziano, jak bardzo ich życie nie ma znaczenia, a oni udowadniają, że jest wprost przeciwnie. Niesamowitym przeżyciem było dla mnie obserwowanie, jak cała historia nabiera kształtu na tak ogromną skalę, przedstawiając przebieg zaciekłych bitew i wszechobecnej magii, ale także relacji pomiędzy głównymi bohaterami. Te zdjęcia to tylko mała zapowiedź tego, co czeka nas już wkrótce – poznamy autorkę map obdarzoną niezwykłym darem, ludzi, którzy chcą ją wykorzystać, tropiciela, który zrobi wszystko, by ją chronić, oraz grupę opryszków i złodziei, którzy sprawią wszystkim bardzo duże kłopoty.

cien i kosc netflix
Cień i kość/Netflix

Data premiery serialu „Cień i kość”

Wygląda więc na to, że jest na co czekać. Na szczęście serial zadebiutuje na platformie już całkiem niedługo. Netflix właśnie ujawnił, że premiera „Cienia i kości” będzie miała miejsce już w kwietniu 2021 roku. A tymczasem możemy pooglądać pierwsze, udostępnione przez serwis zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

cien i kosc netflix
Cień i kość/Netflix

Premiera „Cień i kość” już 23 kwietnia 2021 roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...