TVN zapowiedział nowy serial kryminalny. „Lab” pokaże wszystkie etapy policyjnego śledztwa

News/Seriale 21.01.2021
TVN zapowiedział nowy serial kryminalny. „Lab” pokaże wszystkie etapy policyjnego śledztwa

TVN zapowiedział nowy serial kryminalny. „Lab” pokaże wszystkie etapy policyjnego śledztwa

Telewizja TVN zapowiedziała właśnie powstanie zupełnie nowego serialu kryminalnego pt. „Lab”. Zdjęcia do niego już trwają, a premiera nastąpi już wkrótce. Czym nowa produkcja będzie odróżnia się od konkurencyjnych tytułów i kiedy będzie mogli obejrzeć ją na antenie?

Rozpoczęty przed kilkudziesięcioma dniami rok zapowiada się dla polskich widzów niezwykle obiecująco. Przynajmniej jeśli chodzi o rodzime seriale. Poszczególne stacje telewizyjne i serwisy streamingowe zapowiedziały już niemal 20 nowych i powracających produkcji, a przecież czasu do wiosennej ramówki zostało jeszcze sporo. Co oznacza niemałe szanse na kolejne ogłoszenia o nowościach.

Na właśnie taki ruch zdecydowała się stacja TVN, która jest w trakcie prac nad zupełnie nowym serialem kryminalnym pt. „Lab”. A ponieważ w polskiej telewizji nie brakuje tytułów należących do tego gatunku (na samym TVN-ie i Player.pl w ostatnim czasie debiutowały „Szadź”, „Chyłka – Rewizja” i „Nieobecni”), to zapowiedziana produkcja ma wyróżniać się na kilka różnych sposobów.

Lab” będzie kryminałem emitowanym codziennie i w każdym odcinku podejmującym zupełnie nową sprawę.

Nazwa serialu została zaczerpnięta od najnowocześniejszego laboratorium kryminalistycznego w Polsce, które będzie stanowić centralny punkt każdego epizodu. Zespół zatrudnionych tam laborantów przy użyciu specjalistycznego sprzętu i we współpracy z policjantami stanie przed zadaniem rozwiązania coraz to nowych zagadek kryminalnych i tajemniczych zbrodni. W oficjalnym komunikacie TVN-u zaznaczono, że wśród podejmowanych tematów znajdą się m.in. dziwne morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka czy handel ludźmi.

tvn seriale

tvn seriale

Duży nacisk twórcy „Labu” mają położyć na sam proces prowadzenia śledztwa, który będzie pokazywany w całej swojej rozciągłości: od pierwszych czynności prowadzonych na miejscu zbrodni, przez znalezienie i zbadanie zwłok, prosektorium i laboratorium, aż po działania policjantów na sali przesłuchań. Przy czym serial nie będzie też unikać typowych dla TVN-u wątków obyczajowych.

Widzowie w trakcie oglądania produkcji będą też coraz lepiej poznawać charakery poszczególnych bohaterów i ich życie prywatne. Zdjęcia do kryminału trwają obecnie w Krakowie. Rolę głównego scenarzysty pełni Hanna Niemiec, a reżyserem formatującym jest Marcin Głowacki. TVN nie podał jeszcze szczegółów stałej obsady.

„Lab” pojawi się w telewizji TVN na wiosnę 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

5 odpowiedzi na “TVN zapowiedział nowy serial kryminalny. „Lab” pokaże wszystkie etapy policyjnego śledztwa”

  1. Fajnie że już na zdjęciach promocyjnych widać że będzie to kolejny gniot… Takie CSI Polska, tylko że o wiele gorsze bo pewnie scenariusze i budżet jak w telenoweli… Seriale z CSI to chociaż na science fiction się łapało…

    Przepraszam ale nikt nigdzie nie wpuszcza do prosektorium typa ubranego jak z ulicy… no i do prosektorium na sekcje to chodzą głównie technicy policyjni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...