Bohaterowie filmów Pixara w nowym serialu Disney+. „Pixar Popcorn” z datą premiery i zwiastunem

News/Seriale 20.01.2021
Bohaterowie filmów Pixara w nowym serialu Disney+. „Pixar Popcorn” z datą premiery i zwiastunem

Bohaterowie filmów Pixara w nowym serialu Disney+. „Pixar Popcorn” z datą premiery i zwiastunem

Studio Pixar jest odpowiedzialne za stworzenie szeregu niezwykle popularnych bohaterów. Wielu z nich powróci w nowych przygodach w serii „Pixar Popcorn” stworzonej dla platformy Disney+. Produkcja będzie składać się z szeregu krótkometrażowych filmów rozgrywających się w świecie „Toy Story”, „Coco” czy „Gdzie jest Dory?”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Początek 2021 roku to bez dwóch zdań dobry czas dla użytkowników Disney+. Na platformie po długim oczekiwaniu zadebiutował premierowy serial oryginalny należący do Marvel Cinematic Universe, czyli „WandaVision”, a to dopiero pierwsza z zapowiedzianych na ten czas nowości. Już wkrótce do biblioteki serwisu dołączy też produkcja przygotowana specjalnie dla fanów studia Disney/Pixar.

Dzięki „Pixar Popcorn” będą mogli bowiem spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek.

Opublikowany na Twitterze zwiastun serii animacji pokazuje, że na pewno otrzymamy odcinki poświęcone postaciom z „Toy Story”, „Gdzie jest Nemo?” i „Gdzie jest Dory?”, „Coco”, „Iniemamocnych”, „Aut” oraz wciąż czekającego na debiut w Polsce „Co w duszy gra”. Ich łączna liczba wyniesie osiem, co oznacza powrót do jeszcze innych klasycznych produkcji lub klika epizodów powiązanych z jedną marką. Każdy krótkometrażowy film będzie poświęcony osobnej historii, więc raczej nie ma co liczyć na przenikanie się różnych światów i bohaterów.

Disney+ nareszcie zaczyna lepiej korzystać z szerokiego katalogu produkcji, co być może pozwoli serwisowi wyrwać się z cienia „The Mandalorian”. Do tej pory można było powiedzieć, że część użytkowników serwisu korzystała z niego głównie z powodu tego jednego tytułu. Pojawienie się „WandaVision” i „Pixar Popcorn” (a w lutym też nowego „The Muppet Show”) oznacza jednak nowy rozdział w historii platformy i początek poważnej rywalizacji z gigantami takimi jak Netflix czy HBO Max.

Pierwsze odcinki najnowszej produkcji studia Pixar trafią na Disney+ już 22 stycznia.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...