Gwiazdor filmu „Tamte dni, tamte noce” miał fantazjować o piciu krwi i gwałcie. Efekt? Nie zagra w nowym filmie

Artykuł/Film 14.01.2021
Gwiazdor filmu „Tamte dni, tamte noce” miał fantazjować o piciu krwi i gwałcie. Efekt? Nie zagra w nowym filmie

Gwiazdor filmu „Tamte dni, tamte noce” miał fantazjować o piciu krwi i gwałcie. Efekt? Nie zagra w nowym filmie

Kanibalizm i picie ludzkiej krwi — takie fantazje erotyczne miały się pojawiać w ujawnionej korespondencji Armiego Hammera. Aktor znany z obrazu „Tamte dni, tamte noce” zdementował doniesienia, ale w obliczu skandalu zrezygnował również z roli w filmie „Shotgun Wedding”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W miniony weekend do sieci wyciekły screeny rozmowy na Instagramie, do jakiej miało dojść między Armiem Hammerem („Tamte dni, tamte noce”, „Jeździec znikąd”, „Rebeka”) a kobietą, której aktor zwierzał się ze swoich seksualnych fantazji. W obliczu fali negatywnych reakcji na ujawnioną korespondencję, aktor zrezygnował z udziału w filmie Jasona Moore’a, w którym miał zagrać m.in. u boku Jennifer Lopez.

Hammer niczym Hannibal?

Ujawniona rzekoma konwersacja Hammera wywołała w sieci burzę ze względu na niecodzienną treść. Z opublikowanych w internecie fragmentów dowiadujemy się, że aktor miał określić sam siebie jako „stuprocentowego kanibala” i deklarować, że chciałby spróbować krwi (sic!) swojej rozmówczyni zwracającej się do niego per „Daddy”. W rozmowie padły też słowa o brutalnym gwałcie:

Ciemne chmury nad gwiazdorem. Skończy jak Johnny Depp?

W związku z opublikowanymi w internecie screenami (na razie nie potwierdzono ich autentyczności), nad Hammerem zgromadziło się więcej ciemnych chmur: w obliczu plotek zaczęły zgłaszać się kolejne domniemane ofiary aktora: jego byłe partnerki, które skarżą się na przemoc, jaką Hammer miał stosować w sytuacjach intymnych.

Na fali tych doniesień Armie Hammer opublikował oświadczenie, w którym dementuje makabryczne plotki i zapowiedział, że wbrew wcześniejszym planom, nie pojawi się w obsadzie „Shotgun Wedding”, nowego filmu Jasona Moore’a:

Nie odpowiadam na te bzdurne oskarżenia, ale w świetle okrutnych i fałszywych ataków na mnie w sieci, nie mogę zostawić swoich dzieci na cztery miesiące, aby kręcić film na Dominikanie.

— czytamy w komunikacie aktora.

Jak dodał Hammer, jego rezygnacja spotkała się ze zrozumieniem ze strony twórców filmu:

Studio Lionsgate wspiera mnie w tej decyzji i jestem im za to wdzięczny

— przekonuje gwiazdor.

Czy oskarżenia pod adresem Armiego Hammera faktycznie są fałszywe? Jeśli tak, to prędzej czy później aktor na pewno udowodni swoją niewinność — zwłaszcza że oprócz „Shotgun Wedding” , mieliśmy go również zobaczyć m.in. w „Śmierci na Nilu” i kontynuacji filmu „Tamte dni, tamte noce”. Jeśli jednak zarzuty okażą się prawdziwe, mogą rzucić poważny cień na karierę aktora — podobnie jak skończyło się to w przypadku Johnny’ego Deppa oskarżonego przez byłą żonę o przemoc.

* Zdjęcie główne: Kadr z filmu „Rebeka”/Netflix

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

3 odpowiedzi na “Gwiazdor filmu „Tamte dni, tamte noce” miał fantazjować o piciu krwi i gwałcie. Efekt? Nie zagra w nowym filmie”

  1. Oddzielmy dwie sprawy. Oskarżenia byłych partnerek to coś zupełnie innego. Tu mamy fantazje, lepsze, gorsze, jakieś, ale prywatne, za które nie można odpowiadać. Wykształciły się na wczesnych etapach życia i są. Dzielił się fantazją i tyle. To jakiś absurd, nawet, jeśli to napisał, to pisał to w kontekście seksualnym, w którym jeśli dwie strony się na coś godzą to nic nikomu do tego. Zero afery.

    • Tak. Dokładnie sie z tym zgadzam dopoki to zostaje w sferze fantazji jest ok ale gorsze jest to ze zglaszaja sie kobiety, ktore zostaly zgwalcone przez Armie lub przemoca zmuszone do czegos na co sie nie zgodziły. To zmienia postac rzeczy i juz nie jest ok. Na razie jednak nic nie zostalo potwierdzone, mam nadzieję tylko, że to sa jakies brednie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...