PRO8L3M i Brodka podpalają YouTube’a. W serwisie zadebiutował ich wspólny utwór „ŻAR (Tak To Robię)”

Artykuł/Muzyka 13.01.2021
PRO8L3M i Brodka podpalają YouTube’a. W serwisie zadebiutował ich wspólny utwór „ŻAR (Tak To Robię)”

PRO8L3M i Brodka podpalają YouTube’a. W serwisie zadebiutował ich wspólny utwór „ŻAR (Tak To Robię)”

Hip-hopowy zespół PRO8L3M nagrał wspólny utwór z Moniką Brodką. ŻAR to singiel, który powstał w ramach projektu „Tak To Robię” razem z marką Ballantine’s. Od dziś piosenki można posłuchać w serwisie YouTube.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon

— napisała we wtorek na Facebooku Brodka.

„Żar” to hołd dla wszystkich, którzy nie boją się ryzykować i iść pod prąd

— dodają muzycy z zespołu PRO8L3M.

W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon 🔥 #TakToRobię

Opublikowany przez Brodka Wtorek, 12 stycznia 2021

W ramach projektu „Tak To Robię” zainicjowanego przez markę Ballantine’s od dziś na YouTube można obejrzeć klip i posłuchać piosenki ŻAR, które są owocem współpracy wokalistki i grupy PRO8L3M.

Tak To Robię: co to za projekt?

Zdajemy sobie sprawę, że ludzie, na każdym etapie swojego życia, często próbują spełniać różne oczekiwania: społeczeństwa, rodziców czy znajomych. W kampanii „Tak To Robię” pokazujemy, że każdy może żyć według własnych zasad – oczekiwania innych nie powinny być wytyczną drogi jaką obieramy, by realizować marzenia, czuć się szczęśliwym i osiągać swoje cele. Niezależnie od wszystkiego, mamy prawo trzymać się własnego pomysłu na życie i głośno mówić “tak to robię”

— mówi o akcji Marcin Zalewski, Senior Brand Manager Ballantine’s Polska.

W pierwszym etapie kampanii w kanałach social media marki został opublikowany manifest Ballantine’s „Tak To Robię”, demonstrujący, że istnieją różne interpretacje i wyobrażenia, dotyczące takich aspektów, jak kariera zawodowa czy spędzania wolnego czasu.

Kolejnym krokiem było zaproszenie do współpracy influencerów i znanych artystów. Do jednego z projektów zaangażowano właśnie raperów z zespołu PRO8L3M  i Monikę Brodkę. Jak poradzili sobie z zadaniem muzycy? Oceńcie sami.

Brodka i PRO8L3M rozpalają ŻAR (Tak To Robię)

ŻAR to zderzenie dwóch bardzo wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki:

Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór – róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy.

— czytamy w opisie klipu.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/BrodkaMusic

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “PRO8L3M i Brodka podpalają YouTube’a. W serwisie zadebiutował ich wspólny utwór „ŻAR (Tak To Robię)””

  1. matkoboska, polski hiphop to jest klasa sama w sobie… dać im do słuchania — 24 godziny na dobę — Run D.M.C., Public Enemy, Guru (w obu wcieleniach) czy choćby Beastie Boys za karę ;-)

  2. nic nie podpalają, coś tam się żarzy, ale ognia z tego nie będzie. Ogólnie rzecz ujmując Brodkę stać na więcej, a takie collaby tylko jej szkodzą zamiast pomagać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...