To koniec pewnej ery dla popkultury. Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą

Artykuł/Trendy 06.01.2021
To koniec pewnej ery dla popkultury. Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą

To koniec pewnej ery dla popkultury. Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą

Jedna z najsłynniejszych par współczesnej popkultury powoli przechodzi do historii. Szykuje się jeden z najgłośniejszych rozwodów XXI wieku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Czarę goryczy przelała ponoć kampania prezydencka Kanye Westa (tak, wiem jak to brzmi, ale w takich czasach żyjemy), podczas której artysta podzielił się ze światem prywatnymi i dość kontrowersyjnymi informacjami o tym, że Kim Kardashian próbowała usunąć swoją pierwszą ciążę. Cały świat obiegły zdjęcia i nagrania wideo zapłakanego Westa, który wyznał, że w ostatniej chwili powstrzymał żonę przed zażyciem tabletek poronnych.

Trzeba oddać Westowi, że już w powyższym nagraniu on sam przyznaje, iż spodziewa się, że cała ta sytuacja doprowadzi do rozwodu. Jakie czasy, tacy prorocy. W każdym razie Kim i Kanye od jakiegoś czasu żyli osobno, a w chwili obecnej ich małżeństwo jest na ostatniej prostej.

Warto przy tym wszystkim mieć na uwadze, że Kanye West i Kim Kardashian to nie tylko celebrycka para, która jest znana z tego, że jest znana.

Sam Kanye to w chwili obecnej nie tylko raper czy muzyk, ale przedsiębiorca i wizjoner. Kim Kardashian z kolei, choć nie zaczynała swojej kariery w dość chwalebny sposób (czy są wśród nas ci, którzy widzieli jej medialny debiut w krążącej po sieci seks-taśmie na początku lat 2000?), to w chwili obecnej potężna businesswoman. Jest nie tylko jedną z najbardziej wpływowych postaci ery social media, ale i producentką linii kosmetyków, ubrań, popularnej gry mobilnej Kim Kardashian: Hollywood. Magazyny Time i Newsweek wielokrotnie umieszczały ją na liście najbardziej wpływowych ludzi świata. W planach ma też wizje siebie jako prawniczki.

A Kanye? Cóż, Kanye to człowiek instytucja. Większość ludzi zna go jako muzyka/rapera, tymczasem ma on na koncie także popularne i pożądane linie ubrań czy obuwia. Jest także założycielem firmy DONDA zrzeszającej wszelkiej maści artystów oraz kreatywnych osób z różnych dziedzin życia. Jest też organizatorem Kanye West’s Sunday Service, które jest czymś na kształt jego własnej mszy na cześć Boga i kto wie, czy nie jest też przy okazji punktem początkowym jakiegoś odłamu religijnego.

Mowa tu więc o rozwodzie dwóch popkulturowych gigantów, którzy istnieli w zbiorowej świadomości milionów ludzi na całym świecie.

I choć zarówno Kim jak i Kanye funkcjonowali zawodowo na odrębnych orbitach, to siłą rzeczy ich rozstanie na pewno odbije się echem w świecie rozrywki. Nie sądzę natomiast, by miało jakoś  negatywnie wpłynąć na ich działalności. Wręcz, choć zabrzmi to może trochę bezlitośnie, jest w stanie im pomóc rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej. Choć, w przypadku Westa zastanawiam się czy to coś pozytywnego.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

16 odpowiedzi na “To koniec pewnej ery dla popkultury. Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą”

  1. przedsiębiorca i wizjoner? żartujecie? Musk czy Jobs to przykłady przedsiębiorców-wizjonerów a nie producent marnych ciuchów.

    • Przesadzasz. Dlaczego umniejszać komuś sukcesu ? Może spędzić najpewniej jeden dzień na wydawaniu tyle, ile ty przez całe swoje życie i nawet nie zauważy najmniejszej różnicy.

      • ja umniejszam jego sukcesu i zgadzam się że jest świetnym przedsiębiorcą, a już na pewno jest lepszym przedsiębiorcą niż muzykiem. w artykule wspomniano jednak że jest przedsiębiorcą WIZJONEREM. produkowanie ciuchów z wizjonerstwem nie ma dla mnie nic wspólnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...