Janda i s-ka popełnili błąd, szczepiąc się poza kolejką. Ale to, co zrobił na antenie TVP Jakimowicz, to czysty hejt

Opinia/TV 05.01.2021
Janda i s-ka popełnili błąd, szczepiąc się poza kolejką. Ale to, co zrobił na antenie TVP Jakimowicz, to czysty hejt

Janda i s-ka popełnili błąd, szczepiąc się poza kolejką. Ale to, co zrobił na antenie TVP Jakimowicz, to czysty hejt

Postawa celebrytów, którzy przyjęli szczepionki na COVID-19 poza ustaloną kolejnością może — całkiem słusznie — oburzać. Ale to, co zrobił dziś na antenie TVP Info Jarosław Jakimowicz jest hejtem w czystej postaci. Czyżby media publiczne nie wyciągnęły wniosków po morderstwie Pawła Adamowicza?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie cichną echa „afery szczepionkowej”, do której doszło parę dni temu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przypomnijmy: za wiedzą i zgodą rektora WUM prof. Zbigniewa Gacionga doszło do „ponadprogramowych” szczepień, w których wzięła udział grupa celebrytów — z aktorami, politykami i dziennikarzami włącznie. Pomijając ustaloną przez rząd kolejność, przed tzw. grupą zero (składającą się głównie z medyków i pracowników DPS-ów) zaszczepili się m.in. Krystyna Janda, Andrzej Seweryn i jego córka Maria, Magda Umer, Leszek Miller.

Choć część z tych osób przeprosiła opinię publiczną (patrz zamieszczone wyżej nagranie Marii Seweryn), tłumacząc się m.in. tym, że byli przekonani, że są ambasadorami „akcji promującej szczepienia”, sprawa nadal budzi duże emocje. Jak się okazuje, u niektórych tak skrajne, że przerodziły się w zwykły lincz i hejt. Bo tak trzeba nazwać zachowanie Jarosława Jakimowicza, który w niewybredny sposób sparodiował dziś Krystynę Jandę na antenie Telewizji Polskiej.

Krystyna Janda: fala nienawiści przekroczyła wszelkie granice

Ja wiem, że postawa celebrytów, którzy postanowili skorzystać z towarzyskich przywilejów i zaszczepić się przed pracownikami ochrony zdrowia może gorszyć. Co więcej, oburzenie opinii publicznej jest w tej sprawie całkowicie zrozumiałe i uzasadnione (choć nadal otwarte pozostaje pytanie, na ile tych 18 osób wykazało się „pazernością”, a na ile same stały się ofiarami nieudolnie przeprowadzonej kampanii proszczepionkowej).

Całej sprawie nie pomaga również fakt, że właściwie poza przeprosinami Marii Seweryn i pełnymi skruchy wypowiedziami Wiktora Zborowskiego („Miała być potrzebna i mądra akcja, a wyszło koszmarnie” — mówił aktor w rozmowie z Polsatem News), większość zaszczepionych poza kolejnością osób nie widzi w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego:

Nie prosiłam nikogo o zaszczepienie się przeciwko Covid19. To mnie poproszono o to, w ramach akcji popularyzowania, namawiania do szczepień.

— pisała w oświadczeniu na Facebooku Magda Umer.

Naprawdę myśmy nie zrobili nic złego. A jeżeli nawet zrobiliśmy cokolwiek, co państwo uważają za złe, to bez świadomości. Poinformowano nas, że nikomu nic nie zabieramy, że po prostu akurat nie ma nikogo do szczepienia, a to się zmarnuje

— mówiła w poniedziałkowych „Faktach po faktach” Krystyna Janda.

Aktorka skarżyła się również na olbrzymią falę hejtu, jaka spłynęła na nią samą i pracowników zarządzanych przez nią teatrów (Polonii i Och-Teatru):

Fala nienawiści i hejtu, która się wylała, przekroczyła wszelkie absolutnie granice

— relacjonowała na antenie TVN24 Janda, potwierdzając, że od czasu wypłynięcia tematu szczepionek na WUM, regularnie dostaje wyzwiska i groźby karalne (hejterzy mieli m.in. straszyć, że spalą jej warszawskie teatry).

Krystyna Janda odniosła się również do swojej wczorajszej wypowiedzi dla TVN, z której wynikało, że aktorka miała przekazać rektorowi WUM „listę kolegów, którzy zgodzili się być ambasadorami szczepień”.

Serdecznie chciałam przeprosić Zbigniewa Gacionga, Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną wypowiedź w Fakty po Faktach, którą wprowadziłam w błąd opinię publiczną.

— prostuje Janda.

Mówiąc o przekazanej Rektorowi liście aktorów miałam na myśli listę osób, które już zostały zaszczepione. Listę przekazałam wieczorem w niedzielę 03 stycznia, kilka dni po szczepieniach

— podkreśla aktorka.

Serdecznie chciałam przeprosić Zbigniewa Gacionga, Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną…

Opublikowany przez Krystynę Jandą Wtorek, 5 stycznia 2021

Dziś do fali hejtu postanowiła dołączyć Telewizja Polska.

Jakimowicz w TVP Info: mam gdzieś panią Jandę

Goszczący dziś rano w programie „Jedziemy” na antenie TVP Info Jarosław Jakimowicz (były aktor, a od niedawna ulubiony publicysta mediów publicznych, otwarcie sympatyzujący z obozem rządzącym) najwidoczniej zatęsknił za swoim pierwszym zawodem, czyli aktorstwem i postanowił odegrać krótką „scenkę”, w której parodiuje Krystynę Jandę:

Jakimowicz powiedział również, że „ma gdzieś panią Jandę” i nie wierzy w to, że jej przeprosiny w wiadomej sprawie były szczere.

Medium Jacka Kurskiego wpisuje się w „przemysł pogardy”?

Warto w tym miejscu przypomnieć o wcześniejszych propagandowych atakach telewizji Jacka Kurskiego: właściwie nie trzeba być nawet politykiem opozycji, wystarczy krytycznie oceniać rządzących, by trafić na hejterski celownik Telewizji Polskiej. Niebezpieczeństwo wylania się hejtu nie powstrzymało bowiem również TVP przed podgrzewaniem atmosfery wokół 10-letniej Ali Tracz, która w przeciwieństwie do reprezentujących Polskę w poprzednich latach Roksany Węgiel i Viki Gabor, nie wygrała Eurowizji Junior.

Sposób, w jaki media publiczne „grillują” dziś Krystynę Jandę i resztę osób, których nazwiska znalazły się na feralnej liście 18 „wybrańców” zaszczepionych przed medykami, budzi mój skrajny sprzeciw. W końcu nie tak dawno „ulubionym” obiektem ataków „Wiadomości” był nieżyjący już prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Ktoś powie — „bez przesady, to zupełnie inna sytuacja, a poza tym to tylko słowa”. Tylko że to właśnie od słów bardzo często zaczyna się przemoc — a jej konsekwencje mogą być nieprzewidywalne i tragiczne w skutkach: vide chociażby słynny „przemysł pogardy”, który zdaniem części polskiej prawicy mógł być jedną z pośrednich przyczyn katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.

*Zdjęcie główne: YouTube/mat.pras.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (105)

189 odpowiedzi na “Janda i s-ka popełnili błąd, szczepiąc się poza kolejką. Ale to, co zrobił na antenie TVP Jakimowicz, to czysty hejt”

 1. Hejt czy nie hejt… Będą jakieś konsekwencje karne za wykonanie zabiegu “na lewo”? Czy od teraz każdy lekarz będzie przeprowadzał prywatne zabiegi w państwowych gabinetach z użyciem państwowych materiałów i leków za darmo? Trochę śmieszne były te protesty dotyczące zakazu aborcji i wyrazy oburzenia celebrytów, bo widać jak na dłoni, że w naszym pięknym kraju można wszystko, a przepisy to tylko pozory.

  • Oczywiście, że kłamstwo. W razie czego powiedzą, że była akcja, udadzą głupich i po sprawie. Niestety, nie muszą udawać. Oni naprawdę mają ludzi za głupszych nie tylko od siebie, ale po prostu głupich. Zdziwienie teraz i. Platanie się. Ludzie nie kupili bajek i ściemy.

 2. Nie popieram publicznego linczu i hejtu, ale tłumaczenie o zorganizowanej akcji popularyzowania szczepień też do mnie nie przemawia. Nie wierzę w to, że osoby znane, mające pewnie swoich agentów wzięły by udział w takiej akcji bez uzgodnienia warunków i kontraktu. Nikt takim kontraktem się nie chwalił, więc całe to tłumaczenie to na szybko zmontowana wymówka.

 3. Faktycznie “straszliwy” hejt… Celebryty zachowaly się OBRZYDLIWIE. Kropka. Rozmywanie afery zarzutami wobec Jakimowicza jest śmieszne. A “przeprosiny” Seweryn to kpina.
  Ringer, stary Walter i Miszczak z żoną Millera też mieli promować szczepienia? Rotfl.

 4. Przypominam, że na taśmach szef klubu PO przyznał, że mają na Adamowicza tyle, że “mogliby go wyprowadzić w kajdankach”.

  Przypominam również, że gdy pod Pałacem Kultury podpalił się facet “przez zły PIS”, to opozycja się tym zachwycała. Piękny przykład hipokryzji.

  • Tylko tu nie chodzi o to, co ktoś przeskrobał albo czego jest winien, tylko w jaki sposób o tych winach rozmawiamy. Od krytyki, nawet ostrej, do otwartego linczu naprawdę nie musimy przechodzić z prędkością światła.

   • Koleżanka trochę odpływa. Co takiego zrobił ten Jakimowicz? Można powiedzieć że to obrońcy Jandy przeprowadzają na nim lincz za parodie. A ucho prezesa to też był hejt czy nie?

   • Ale pod warunkiem, że chodzi o pupilków Totalnej Targowicy? Bo jak chodzi o polityków PIS-u, albo ich zwolenników, to wtedy wszystko dozwolone.

 5. Prowokacja pisowska mająca przykryć malwersacje reżimu typu kradzieży prywatnego banku czy szemranych interesów z respiratorami. 18 szczepionek przykrywa setki zdefraudowanych milionów przez aparatczyków miłościwie nam panującej partii.

  • Kradzież prywatnego banku? Haha. Za dużo TVN. To co może państwo, czyli my powinniśmy się złożyć na upadający bank? Albo może, powinny przejąć Niemcy? Jak widać, komuna żyje, a w raz z nią potomkowie ówczesnego marginesu społecznego.

  • Nikt w rządzie o tej akcji nie wiedział. Ba, byli tak skupieni na promowaniu, że zaniedbali procedury i szczepionki dotarły przed czasem. Wybacz ale do głowy by mi nie przyszło zamiast dzwonić do ludzi z grupy 0, to pomyśleć, że można wyszczepić znajomych celebrytów i polityków, by w przyszłości mieć oparcie przy próbach awansu.
   Sprawa się wydała. Korespondencja wypłynęła. Celebryci zmieniali zeznania kilkukrotnie. PiS zgłupiał i zrobili kontrole.
   Kaczyński dostał spóźniony prezent gwiazdkowy.
   Chyba że wierzysz, że ta przedwczesna partia szczepionki to spisek. Szkoda tylko, że podjęto kilkanaście decyzji niezależnie od rządu, by wyszło jak wyszło.
   Bajka, że to robota rządu, to poziom parówek Macierewicza.

 6. Pani Magda nie trawi krytyki i nie potrafi przełknąć faktów, a w swojej iście bezkompromisowej walce o wolność słowa usuwa komentarze które są sprzeczne z jej wizja i światopoglądem a w dodatku po części są cytatami z wielce urażonej pani Jandy :/ żenada

 7. Przecierz szczepionki mieli otrzymac najpierw lekarze i ratownicy. Co do mowy nienawisci i agresji to przypomnijcie sobie zabojstwo Marka Rasiaka (polityka PiS) w Łodzi. Pozniej ludzie bardzo oburzeni, ze policja musi pilnowac dom J. Kaczynskiego. Podzielone spoleczenstwo bylo jeszcze przed PO i PiSem. Uczciwie nalezy przyznac, ze to PO i postkomuna radykalnie sie przyczynila do wzajemnego przerzucania g… Ludzie bez honoru.

 8. Lepszy sort POlaków mający układy, powiązania po prostu więcej może a zwykłe szaraczki powinni znać swoje miejsce w szeregu i bez szemrania ustawić się w kolejce i zadowolić się okruszkami ze stołu. Ten przykład ze szczepionkami pokazuje dokładnie patologie systemu który tak bardzo zwalcza PiS pod płaszczykiem obrony “praworządności” i demokracji.
  Chodzi im wyłącznie o przywileje i odzyskanie utraconej władzy.

  • Podstawowa sprawa, to kto wyszedł z inicjatywą.

   Jeśli to nasze państwo w osobie rektora uniwersytetu medycznego zaprasza mnie na szczepienie, to dlaczego nie – przecież to osoba publiczna, a nie jakiś cinkciarz z ciemnej bramy. Nawet, jakbym coś słyszał o ustalonej kolejności szczepień, to pomyślałbym że coś się widocznie zmieniło (tak jak wiele innych spraw związanych z pandemią).
   Jeśli natomiast ktoś zabiegał o szczepionkę wiedząc, że mu się nie należy, i przez przekupstwo lub znajomości ją uzyskał, to jest to zupełnie inna sprawa.
   Wygląda jednak, że zanim cokolwiek zostało wyjaśnione jak się sprawy mają, uczestnicy tych zdarzeń zostali już osądzeni.

   Przychodzi mi tu do głowy podobna sytuacja, gdy obecny minister sprawiedliwości w telewizji głosił “Nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie”, a potem w sądzie okazało się że racji nie miał.

   • Od sprawnego panstwa oczekiwalbym w tej sytuacji aby wobec wszystkich osob odpowiedzialnych za ten preceder zostaly wyciagniete stosowne konsekwencje.

 9. Połowa komentujących i hejtujacych nawet się nie zamierza zaszczepić. Totalny bezsens robić z tego gównoburzę, zwłaszcza, że i tak większość tych ludzi byłaby zaszczepiona w grupie kolejnej że względu na wiek. Nie wszyscy medycy chcą się szczepić a do placówek przychodzi więcej szczepionek niż jest medyków. Na przykład i nas zapowiedziano że mamy w szpitalu 80 osób z personelu do szczepień a przyszło 90 szczepionek. Co z tymi 10cioma?Wrzucić do kosza czy lepiej zaszczepić osoby znane dla przykładu… O co ta afera? A Pan Jakimowicz to powinien się wstydzić. Żaden z niego autorytet żeby oceniać innych.

 10. Jarek, lata 90. (Młode Wilki) to było coś, póżniej nawet dwa dobre kawały były w Big Brotherze. Po co Ci to, szczyt żenady. Zadowalasz się byle czym.

 11. Już po pierwszych komentarzach widzę, że tu będzie dyskusja na poziomie więc wam dorzucę jednym i drugim:

  – Szczepienia tych kilku celebrytów to żaden większy skandal i aferka z niczego.
  – Hejt Jakimowicza to też żaden wielki hejt przy obecnym szorującym po dnie poziomie publicznej dyskusji, ale sama jego obecność w jakimkolwiek programie publicystycznym również jest objawem kompletnego upadku standardów.

  Nie przerywajcie sobie usilnych prób deeskalacji agresji agresją i niszczenia hejtu hejtem. Na pewno podziała.

  • Ładnie to napisałeś. Ale zapomniałeś o takim drobniutkim szczególe. Mianowicie jeden obóz JAK ZAWSZE broni tych, którzy złamali prawo, a drugi ich gani. A ty w swojej obezwładniającej mądrości wrzucasz wszystkich do jednego wora. No to ja napiszę po twojemu : Pan panie Piotrze i Heniek, to już nie oduczycie się pić tych jabcoków. Miło ci?

 12. Ponad 50 szczepionek zostało zutylizowanych, ale co tam, zróbmy gównoburze, bo jeden ordynator nieopatrznie zaszczepił 18 celebrytow…

  Z drugiej strony, Janda jest sama sobie winna swoimi wypowiedziami. Tylko czemu od razu hejt poszedł na wszystkie 18 osób?

  • Żeby tłum z pochodniami i widłami odpuścił, musieliby chyba wyssać sobie tę szczepionkę, a potem wstrzyknąć wirusa, i to jakiś złośliwy szczep, najlepiej z UK.

   Albo poczekać tydzień.

   • Przydałby się tłum z widłami i pochodniami… być może właśnie ze względu na to że takiego tłumu nie ma, ta hołota zwana celebrytami może sobie pozwalać na absolutnie jawne i otwarte naplucie 40 milionom ludzi w twarz.

 13. Ale mi afera bo kilku emerytów celebrytów się zaszczepiło bo pewnie z pistoletem przyszli i kazali się szczepić ! A jak Sasin wydrukował najdroższa makulaturę za nasze pieniądze to jest ok ludzie opamiętajcie się to jest temat zastępczy a idzie bezrobocie i inflacja jest największa u nas a my o szczepionkach gdzie około 30% nie zamierza się zaszczepić gdzie będziemy zupy gotować ze szczepionek które nam zostaną .

 14. Przerażające, ma ja gdzieś. Nie zasnę. Hejt nad hejtami. Normalnie szoook. Wiecie, że ostatnia wypowiedź Jandy to jawne kłamstwo? Po co miała by dawać listę zaszczepionych? Bzdura. Brak moralności, wstydu i kłamstwo. Artystka celebrytka dobro narodowe. W dodatku gimnazjalista wie, że grupa zero to nie są aktorzy. Ale są zerem…

 15. Mam nadzieję, że dożyję czasów, jak takie kreatury przepadną w niebyt. A tak w ogóle ciekawe jest, że najwięcej na temat oceny szczepienia ujadają ci, którzy w ogóle nie mają zamiaru się szczepić.

 16. Od zawsze świat działał tak, że jedne osoby były bardziej uprzywilejowane od innych. Nie rozumiem dlaczego kogoś to dziwi. Hejt był też od zawsze, kiedyś po prostu nie było internetu oraz tv, więc nie było to takie widoczne.

  Co do celebrytów, to w późniejszej fazie szczepień taka akcja powinna pomóc przekonać część społeczeństwa.

  Ludzie nie słuchają wirusologów oraz osób, które poświęciły całe życie na edukację w tym kierunku.

  Może jednak posłuchają piosenkarzy disco polo.

 17. Co konkretnie zrobił hejterskiego Jakimowicz? Nie rozumiem. Fakt, zrobił sobie z Jandy bekę, ale nazywanie tego hejtem jest jakimś nieporozumieniem. Czy Pani Janda jest poza krytyką? Taka forma krytyki przez parodię może się komuś podobać lub nie, ale chyba nie można jej zabraniać.

 18. Tak się składa że z Pana Jakimowicza to taki artysta jak z mojego kota mechanik samochodowy.Nie broniąc celebrytów którzy w związku z możliwościami jakie mają skorzystali z tego dobitnie.Pan Jakimowicz wraz z pinokiem, Jarosławem i całą telewizją polską powinni się odpalić na księżyc.

 19. Najpierw rektor mówi że przed szczepieniami nic nie wiedział o liście aktorów. Później “ambasador” Janda mówi że dała mu listę przed szczepieniami. Następnie gdy dowiaduje się że rektor mówił że nie wiedział mówi że dała mu listę z info kto się zaszczepił. Nie wiadomo po co? Następnie mówi że się zadzzepili bo szczepionki były by do wyrzucenia . Czyli kilkanaście godzin po przybyciu szczepionek 28 grudnia Janda wiedziała że na szczepienia nie ma chętnych? I aby uratować szczepionki przed utrata ważności profilaktycznie zrobiła listę i zglosila do szczepień? Dziwne i nielogiczne.

 20. Teraz piszą o namawianiu do zaprzestania hejtu, a jak darli ryje pod domem Kaczyńskiego to gdzie byli wtedy Ci obrońcy moralności.?? Obłuda!!

 21. Przecież to zwykłe manipulowanie ludźmi. Granie na najniższych instynktach, zazdrości i chciwości. Żebyśmy chcieli się zaszczepić nawet płacąc za coś za co już zapłaciliśmy. Żeby#my jeszcze bardziej się wszyscy nienawidzili, wtedy oni będą dalej bezkarnie nas grabić że wszystkiego.

 22. Obludnicy – gdyby tylko okazalo sie ze zaszczepil sie jakis czlonek PiSu albo pracownik TVP to TVN i inne media non-stop walkowaly by temat 24h na dobe i juz nie byloby mowy o hajcie ale o sprawiedliwym odzewie.
  Hejt jest tylko kiedy dotyczy grup spolecznych nastawionych przeciwko PiS jak celebryci, lewica, lgbt. A gdy dochodzi do agresywnych zachowan ze strony tych grup to jest to sprawiedliwosc.
  Najbardziej agresywne nawet dzialania sa zawsze usprawiedliwiane i tlumaczone koniecznoscia i wynikiem tego ze to PiS sam doprowadzil do takiej sytuacji.
  Mowiono ze gorszym sorten Polakow sa przeciwnicy PiSu a lepszym Ci ktorzy popieraja PiS. Podczas gdy jest dokladnie odwrotnie to grupy uprzywilejowane sa wlasnie tym lepszym sortem Polakow i chca zachowania swoich przywilejow atakujac PiS przy ponocy takich hasel jak obrona demokracji czy praworzadnosci

 23. Od kiedy Wajda na sile zrobil z Jandy aktorke przewalilo sie tej kobiecie w glowie
  W PRL swiete krowy niby przeciw komunie a zyli i ciagneli od nich calymi garsciami
  Wszytstkich maja za nic ..
  To to dali dobitnie znac ….dzis mleko sie rozlalo no coz …trzeba wytrzec ryja przeprosic i siedziec cicho …bo to machanie szabelka jest zenujace i tragiczne

 24. Odsłuchałem Jakimowicza i nie widzę w tym prócz parodii nic takiego strasznego , i teraz tak jak w powszechnym była ” sztuka” mocno kontrowersyjna to było ok , bo to wyrażenie artystyczne , parodia jest tym samym ale ponieważ uderza nie w tym kierunku to już staje się hejtem , zabrakło mi tu jeszcze mowy nienawiści, ksenofobii itd…. Biorąc pod uwagę styl tłumaczeń gwiazd tudzież fakt szczepienia ludzi zdrowych w średnim wieku to Jakimowicz mógł rozszerzyć i wzmocnić przekaz a to co powyżej to było lekkie pogłaskanie .

 25. Zaborowski w Polsacie mówił że nie była to żadna akcja promocyjna i on takiej propozycji nie słyszał jak i jego sześciu znajomych z teatru. Czy właściciel sieci restauracji w Warszawie i jego syn też miał promować szczepienia. I dlaczego szczepienia byli jako pracownicy szpitala?

 26. Wystarczyła skrucha i zwykłe przepraszam. Nikt nie będzie pamiętał zaszczepionym poza kolejnością ich osiągnięć. Będziemy pamiętali alei zasłużonych, ze wyszła z nich pogarda dla pozostałych ludzi. Teraz większość z nich, tak jak Bolek, będzie trwała w swym zaprzaństwie. A wystarczyła skrucha i zwykłe przepraszam

 27. Chce byc ,,ambasadorem,, szczepien wsrod mojej grupy zawodowej..zapierd…na budowie..tez mam kilkunastu kumpli co chca a niestety musza czeka c jak kazdy normalny na swoja kolej..Poza tym teraz dobitniej..czy te pseudo celebryty wyszczekana wiecznie Janda plus reszta ..czy uwazacie spoleczenstwo za idiotow, ciemniakow ..za ludzi z nizszego poziomu tylko dlatego ze o przeslowiowym Kowalskim czy Nowaku nie slyczac w tv..Jak dla mnie jestescie osobami bez zasad .bez wspolczucia bez empatii..mowcie dalej ze nie mieliscie ,,swiadomosci,, tylko kto tu teraz glupi Wy celebryty..i kto z siebie idiote robi ..nigdy ale to nigdy nie kupie biletu w przyszlosci do kina na wasz film a w kazdej tv przelacze na inny program.Pokory celebryt zycze.nie pchania tylko we wlasne D..i nie pozdrawiam Was.oby wam ta szczepionka poza kolejnoscia wyszla bokiem egoisci.

 28. Pogarda jest wtedy gdy nie ma prawa równego dla wszystkich, tylko jest inne dla Krupy, Durczoka, Adamowicza, Czarneckiego a inne dla zwykłego obywatela. Czemu KAS nie zajmuje do dzisiaj majątku pani Adamowicz i czemu nie ma licytacji mieszkań nielegalnie po kolesiowsku załatwionych ? Czemu ta pani nie jest przestępcą skarbowym i nie naliczą jej karnego podatku z odsetkami za 10 lat ?? a zwykły podatnik spóźni się kilka dni z vatem i już go skarbówka nalicza, znowu są równi i równiejsi w tym chorym kraju ???? To jest właśnie pogarda dla ludzi i dla prawa że jedni kradną miliony i chodzą na wolności nazywając siebie Ojcem, Biznesmenem, Posłem, Prezydentem a inny ukradnie stary samochód albo złapią go latem po dwóch piwach na rowerze i są przestępcami……..

 29. Dajcie już spokój w tą niby aferą szczepionkową. Nie widzicie, że to zasłona dymna dla innych wałków PiS? Chociażby nowe podatki?

 30. Panie Jakimowicz, Pan leżysz na dnie i fikasz nóżkami, żeby cię ktoś zauważył i wyciągnął do góry, żebyś mógł Pan znowu zaistnieć. Aktorstwo Ci nie wyszło, to został tylko przyklask i wazelina dla “dobrej zmiany”. Coś oni Panu ze swego stołu strącą, żebyś głodny Pan nie chodził. Patrząc na Pana widać mierność, która chce zaistnieć. Masz Pan jeszcze kumpli, którzy chcą z Tobą rozmawiać?

 31. Stara dobra praktyka obrony: mając coś na sumieniu udawać biednego, pokrzywdzonego. To co do Jandy, jej łzy są całkowicie nieprzekonująco. A Jakimowicz świetnie parodiował.

 32. O co tyle szumu?
  Skoro rząd daje pieniądze ludziom, którzy jawnie zioną nienawiścią do własnego kraju to znaczy, że za coś im płaci. W tym przypadku o propagowanie pseudo szczepień. Oni tylko wywiązali się z umowy. Skupili na sobie uwagę w takim stopniu że teraz polecą się szczepić nawet Ci którzy wcześniej nie chcieli.

 33. Jakimowicz tak jak Najman i inni diskopolowcy wyczuli kasę a że Kurski to następny idiota w tym rządzie to ciągną kasę ile wlezie bo kiedyś czasdobrej zmiany minie

 34. Czasami trzeba pohejtować tych wszystkich celebrytów i politykierów by wrócili na Ziemię. Czasami mylą pojęcie to nie nienawiść to gniew.

 35. Kluczem to zagadki jest kto z tego WUM jest kretem pisu i wkręcił całe to towarzystwo w tę aferę tysiąclecia, by wywalić prezes i zająć stołek lub pozwolic na to kolesiowi:) do tego – nie złamali ani prawa ani niczego, do tego rozleklamowali, jak to nazwał Bielan z pis “kolejkę po życie”, czyli wg wyznawców szczepień, jedyny gwarant nieśmiertelności. Co do Jakimowicza, to warto cisnac się na prymusa, wtedy wpada kasa za 2 programy w tv i brzwurowe role w wiekopomnych produkcjach tvp, jak rola drugiego managiera Zenka Martyniuka w arcydziele “Zenek”.

  • Kreta nie ma. Myślisz, że Sasin by dał radę taki numer ogarnąć? warfszafka sama się podłożyła, oskubała, upiekła i podała na srebrnej tacy.

 36. Janda ? To KOMPROMITACJA na całej linii. Hejt , Jaki hejt ???? HEJT to wszystkie wypowiedzi Jandy. Taka osoba nie wstydzi jeszcze się publicznie pokazywać ? Ona mówi o ETYCE o DEMOKRACJI ??? Ona naprawdę myśli , że jest elitą : Jej prymitywne tłumaczenia i jej kolegów w internecie świadczą o tym ,że oni rzeczywiście ludzi uważają za idiotów. Gdzie oni żyją ? Wyłącznie na scenie, którą sami tworzą.

 37. TVP dno osiągnęła już dawno. Ale widać zawsze może być gorzej.
  Aktorzy pewnie że bez sensu się dali wciągnąć w szczepienie, ale winę ponosi głównie ten kto im to zaproponował i namieszał. Bo jak ktoś dostaje propozycję i jeszcze informację że może się zmarnować trzeba się szybko decydować, to co ma powiedzieć? Nie chcę? Dlaczego nikt nie pyta tych co zaproponowali i dopuścili do tych szczepień? Gdzie wyjaśnienia wewnetrznych dochodzeń?
  Podobno spółka medyczna ma zapłacić karę pieniężną. Czyli wiadomo kto głównie zawinił.
  Ale aktorzy albo zostali rzeczywiście oszukani albo zbyt łatwo zgodzili się bez zastanowienia co do skutków.
  PS. Połowa Polaków i tak nie zamierza się szczepić….

 38. Czystym hejtem to jest tworzenie takich wpisów jak powyżej tzn. nakręcenie hejtu na Jakimowicza, który tak naprawdę niczego wielkiego ani nawet nowego nie zrobił (patrz wideo). Ot sparodiował Jandę. Wygląda na to że wszystkich można ale Janda to dobro narodowe i nie wolno. Co więcej gdyby nie takie wpisy to mało kto by o tym usłyszał.
  https://youtu.be/ykwT_W2t4vg

 39. Poza tym halo! Adamowicz to byl zwykly cwaniak, kombinator i lepszy złodziejaszek a medialne odkrywanie jego lewych interesow nie bylo zadnym wydumanym hejtem.

 40. gwoli ścisłości, czy John Lennon padł ofiarą hejtu czy swoich poglądów? Pani Janda też ma poglądy jakie ma i co więcej lubi się nimi publicznie chwalić…

 41. Sami idioci szczekają jak psy. Te osoby nie martwiły się o siebie ale jako celebryci chcieli pokazać że trzeba się szczepić aby wracać do normalności o której tak marzymy. Wiemy jak rząd straszył ludzi konsekwencjami jeśli się nie zaszczepią i jakie przywileje chciał dawać zaszczepionym.jak ktoś zna jak krytyczne było nastawienie do obowiązkowych szczepień i jak niewielu było chętnych to po tej sferze się zmieniło. Studenci medycyny narobili chalasu ale dla zadymy bo społeczeństwa robi się na nie na wszystkie inicjatywy. Teraz kto głupiej napiszę o czymkolwiek staje się przed sobą celebrytka. Wstyd mi za te społeczeństwo które było tak otwarte na siebie a teraz dzięki politykom są jak wilki. Podzielić się udało i dla polityków jest czas idealny kiedy sterują nami jak baranami a niby Polacy to taki dumny naród

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...