2021 rok przywitamy tradycyjnie z Topem Wszech Czasów. Kultowa audycja Trójki znalazła nowy dom

News/Muzyka 28.12.2020
2021 rok przywitamy tradycyjnie z Topem Wszech Czasów. Kultowa audycja Trójki znalazła nowy dom

2021 rok przywitamy tradycyjnie z Topem Wszech Czasów. Kultowa audycja Trójki znalazła nowy dom

Jeśli nie wyobrażacie sobie Nowego Roku bez Topu Wszech Czasów, mamy dla was dobrą wiadomość. Kultowa audycja znalazła swój nowy dom. Zostanie wyemitowana na antenie nowego radia byłych dziennikarzy Trójki.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Gdybyśmy mieli robić podsumowanie największych afer mijającego roku, wydarzenia wokół Listy Przebojów Trójki znalazłyby się na liście bardzo wysoko. Bo przecież dość długo żyliśmy historią usunięcia jednego z notowań na stronie internetowej. Wygrała je piosenka Kazika Twój ból jest lepszy niż mój i się zaczęło. Dziennikarze zaczęli odchodzić z Programu 3 Polskiego Radia, artyści bojkotowali stację, aż w końcu do dymisji podał się ówczesny dyrektor. Tymczasem do startu przygotowywało się Radio Nowy Świat i pojawiły się informacje na temat planów powołania do życia Radia 357.

Radio 357 to jedna z dwóch nowych stacji byłych dziennikarzy Trójki.

Internetowa zbiórka na rozpoczęcie działalności rozgłośni rozpoczęła się na początku października, a do dzisiaj zebrano już ponad 1 mln zł. Inicjatywa ruszyła 28 listopada 28 roku. Przedpremierowo wyemitowano wtedy „Zakamarki”, a słuchacze w ramach audycji mogli spędzić czas z kojącym głosem znanego z anteny Programu 3 Polskiego Radia Marka Niedźwieckiego.

Wczoraj, 27 grudnia 2020 roku Radio 357 zapowiedziało natomiast nie lada niespodziankę dla swoich słuchaczy. Na antenie rozgłośni będzie można przywitać Nowy Rok z kultową audycją. 1 stycznia 2021 roku wyemitowany zostanie bowiem 12-godzinny Top Wszech Czasów, który do tej pory regularnie, od wielu lat, gościł na antenie Trójki. Co więcej, wśród prowadzących znalazły się znajome nazwiska. Pół dnia spędzimy bowiem z Piotrem Stelmachem, Marcinem Łukawskim i wspomnianym już Markiem Niedźwieckim.

To właśnie oni wybiorą piosenki, które usłyszymy podczas Topu Wszech Czasów Radia 357.

Jak czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku:

Przed Państwem muzyczne święto, czyli Top Wszech Czasów Radia 357. Przez 12 godzin będziemy grali najważniejsze utwory wybrane przez naszych dziennikarzy. W tym roku Top będzie wyjątkowo ułożony przez nich. Dlaczego? Nie mamy jeszcze systemu do głosowania. Obiecujemy jednak szybko to nadrobić.

Rozkład jazdy prezentuje się następująco:

  • 9-13 – Piotr Stelmach
  • 13-17 – Marcin Łukawski
  • 17-21 – Marek Niedźwiecki

Top Wszech Czasów wyemitowany zostanie 1 stycznia 2021 roku. Wysłuchać go będziecie mogli na antenie Radia 357 pod tym adresem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

120 odpowiedzi na “2021 rok przywitamy tradycyjnie z Topem Wszech Czasów. Kultowa audycja Trójki znalazła nowy dom”

    • to może nie słuchaj tego – już sobie ulżyłeś komentarzem, teraz jeszcze włącz swoją ulubioną muzykę zamiast notowania i będziesz jeszcze szczęśliwszy

    • …………… ale przecież masz majteczki w kropeczki, możesz wybrać. No chyba że jesteś z TYCH co wiedzą lepiej i MUSZĄ to powiedzieć innym.

    • …………… ale przecież masz majteczki w kropeczki, możesz wybrać. No chyba że jesteś z TYCH co wiedzą lepiej i MUSZĄ to powiedzieć innym.

  1. borysseski i krycki słuchajcie radia maryja albo ostatecznie z “oczyszczonego” III programu PR i nie biadolcie. Czy może ktoś was zmusza do słuchania staroci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...