Szykujcie się na masę nowych produkcji od Tomasza Sekielskiego. Sekielski Brothers Studio zacznie nagrywanie od stycznia

News/Film 21.12.2020
Szykujcie się na masę nowych produkcji od Tomasza Sekielskiego. Sekielski Brothers Studio zacznie nagrywanie od stycznia

Szykujcie się na masę nowych produkcji od Tomasza Sekielskiego. Sekielski Brothers Studio zacznie nagrywanie od stycznia

Tomasz i Marek Sekielscy z każdym mijającym miesiącem są coraz bliżej ukończenia prac nad nowym Sekielski Brothers Studio, gdzie będą powstawać ich filmy, reportaże, wywiady i programy publicystyczne. W najnowszym wideo Marek Sekielski zdradził, kiedy możemy się spodziewać pierwszych nagrań wideo.

Polskie filmy dokumentalne w ostatnich dwóch latach stały pod znakiem produkcji „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”, za stworzenie których odpowiedzialni byli właśnie bracia Sekielscy. Obie produkcje pokazujące skalę pedofilii w polskim Kościele katolickim od początku miały być jednak początkiem szerszej działalności producencko-reżyserskiej. W tym celu Tomasz i Marek Sekielscy powołali do życia Sekielski Brothers Studio i rozpoczęli remont pomieszczeń, w których celowo mają powstawać nowe materiały wideo.

Nowe studio w pierwszym, jeszcze nieoficjalnym filmiku pt. „Święta Trójca” zaprezentował przed kilkudziesięcioma godzinami Marek Sekielski. Producent „Tylko nie mów nikomu” był na miejscu sam, ale w żartobliwy sposób rozmawiał sam ze sobą, tak jakby jego Tomasz Sekielski znajdował się w trakcie nagrania w tym samym pomieszczeniu. W taki sposób przyznał, kiedy obaj bracia rozpoczną zdjęcia w usprawnionym studiu.

Pierwsze nagrania w Sekielski Brothers Studio rozpoczną się najprawdopodobniej 4 stycznia 2021 roku. I niedługo później ujrzą światło dzienne.

Świata trójca

Jarozbaw i Kłameusz u Sekielskich!!!
Tego jeszcze nie było! Święta trójca zagościła w naszym studiu. Aż strach pomyśleć, co to będzie w nowym roku, gdy ruszymy z naszymi nowymi produkcjami ;)

Wspierajcie wolne media: patronite.pl/sekielski

wpłaty bezpośrednie:

Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA

EUR
PL91 1950 0001 2033 9004 5000 0003
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA

paypal: m.sekielski@gmail.com

Opublikowany przez Sekielski Sobota, 19 grudnia 2020

Sekielski przypomniał także przy tej okazji, że bracia zbierają wciąż fundusze na wykończenie studia, późniejsze użytkowanie i opłacenie ekipy. Pierwszy cel zbiórki na Patronite.pl w wysokości 50 tys. zł miesięcznie został już jakiś czas temu wypełniony i przekroczony. Oznacza to, że od stycznia obaj filmowcy będą wspólnie tworzyć takie programy jak „Sekielski Sunday Night Live”, „Sekielscy w ringu”, „Sekielski o nałogach” (w ostatnim odcinku o alkoholizmie męża opowiadała Katarzyna Nosowska), „Sekielski na zdrowie” czy serial „12 wyzwań Sekielskiego”.

Wszystkie powstające materiały będą dostępne nie tylko w formie wideo, ale też jako podcasty audio. W przypadku, gdyby Sekielskim udało się przekroczyć próg 100 tys. złotych miesięcznie, do pracy w Sekielski Brothers Studio zostaną zatrudnione nowe osoby, powstanie specjalna strona internetowa, a także zostanie zakupione dodatkowe kamery, oświetlenie czy stanowisko do edycji. Twórcy zachęcają także do bezpiecznego przekazywania sobie informacji, na podstawie których powstanie program interwencyjno-śledczy pt. „Raport Sekielskiego”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “Szykujcie się na masę nowych produkcji od Tomasza Sekielskiego. Sekielski Brothers Studio zacznie nagrywanie od stycznia”

  1. Gdyby nie było rządu PiS to tych jakże wspaniałych dokumentów byśmy nie mieli, bo chyba każdy o zdrowym rozsądku zdaje sobie sprawę że te dokumenty mają podłoże polityczne by działały na szkodę konkretnej partii politycznej.

    • Na szczescie dobrze ze ktos odwazył sie zabrac za tego typu tematy, obojetnie z jakich wzgledów. To może zacznie oczyszczac smietniska tego kraju.

      • zamiast określając mnie trollem chwilę się zastanów nad sensem mojego komentarza. Dlaczego siekielski nie stworzył dokumentu o klerze 10 lat temu skoro pedofilia w kościele występuje od XX wieku, dlaczego nikt nie poruszył tematu osób homoseksualnych w czasie ostatnich 10 lat gdy wielu nastolatków popełniło samobójstwo z powodu innej orientacji seksualnej której nie akceptowali rówieśnicy i czy w ogóle wiedziałeś 10 lat temu czy żyje taki pan Siekielski i kim on jest?

  2. Generalnie jeżeli się rozdrabniasz, zamiast skupić na jednym temacie, to zwykle wychodzą buble. Tak jak ostatni film “Rok we mgle”. Sorry, ale co to za dokument, gdzie jeden dziennikarz przepytuje paru innych dziennikarzy i to tylko z kilku zaprzyjaźnionych redakcji, które reprezentują jeden i ten sam pogląd na rzeczywistość. A gdzie jacyś naukowcy, lekarze, specjaliści? Przepraszam – był tam jeden wirusolog. Powiedział może z pięć zdań w całym filmie. A po obejrzeniu filmu miałem wrażenie jakbym przeczytał zbitek paru artykułów z onetu. Nic nowego to do dyskusji nie wniosło. Jeżeli kolejne filmy mają być takiego pokroju, to niech sobie panowie bracia darują.

  3. “Polskie filmy dokumentalne w ostatnich dwóch latach stały pod znakiem produkcji „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego””

    Naprawdę? To jest jakiś wzór dobrego dokumentu? Temat owszem, ważny, ale warsztat tych dokumentów nie powalał. Było w nich sporo tanich chwytów. Z pierwszego pamiętam scenę, gdzie przychodzą bez umówienia do jakiejś kancelarii i dziwią się, że nikt ich nie chce przyjąć. Trochę jakby przyjść do przykładowej Biedronki o 23 i na podstawie faktu, że jest zamknięte wyrabiać sobie jakieś opinie. Te ich dokumenty wiele by zyskały bez takiej taniej sensacji. Wywiady z ofiarami i pytania też nie zawsze były odpowiednio sformułowane. Osoby nie otwierały się tylko raczej odpowiadały tak/nie. O ile pierwszy odcinek miał jakiś “flow”, to drugi uważam, że był na niższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...