Elliot Page dziękuje fanom za wsparcie. To jego pierwsza publiczna wypowiedź od czasu ogłoszenia, że jest trans

News/Trendy 21.12.2020
Elliot Page dziękuje fanom za wsparcie. To jego pierwsza publiczna wypowiedź od czasu ogłoszenia, że jest trans

Elliot Page dziękuje fanom za wsparcie. To jego pierwsza publiczna wypowiedź od czasu ogłoszenia, że jest trans

Elliot Page wypowiedział się publicznie pierwszy raz od czasu ogłoszenia przed światem, że jest osobą niebinarną. Aktor znany wcześniej jako Ellen Page oficjalnie podziękował swoim fanom za wsparcie. Poprosił też, by dbali o siebie i w miarę możliwości wsparli akcję wysyłania prezentów świątecznych dzieciom i młodzieży trans.

Elliot Page to jedna z najsłynniejszy i najlepiej rozpoznawalnych osób, które przyznały się do bycia transseksualistą. Gwiazdor takich produkcji jak „Juno” i „The Umbrella Academy” już wcześniej po swoim głośnym coming oucie przynależał do społeczności LGBT, ale dopiero 1 grudnia przyznał przed światem, że identyfikuje się jako osoba niebinarna.

Wyznanie Page’a pociągnęła za sobą mnóstwo głosów wsparcia za strony fanów i kolegów po fachu, ale niestety nie zabrakło także kpin i wulgarnych komentarzy. Pewien polski pisarz fantasy uznał to choćby za świetny przyczynek do żartów, że jest… chrząszczopodobnym kosmitą z układu Regulusa. I choć zapewne część tych przykrych ataków dotarła do Elliota Page’a, to aktor w swoim najnowszym poście na Instagramie skupił się na pozytywach.

Elliot Page zabrał głos po raz pierwszy od czasu drugiego coming outu. Aktor podziękował fanom za wsparcie w ostatnich tygodniach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @elliotpage

Urodzony w 1987 roku gwiazdor zdecydował się napisać do swoich obserwujących wczoraj wieczorem. W krótkiej wiadomości wrzuconej do sieci wraz ze zdjęciem towarzyszącym Page zaznaczył, że z całego serca dziękuje swoim obserwującym za wcześniejsze słowa pełne miłości i wsparcia. Bo są one dla niego najwspanialszym prezentem, jaki mógłby dostać.

Aktor poprosił także fanów, by w tym trudnym dla wszystkich momencie dbali o siebie i zachowywali ostrożność. A przede wszystkim pomagali sobie nawzajem. Przy okazji oznaczył dwie inicjatywy mające na celu wsparcie osób transpłciowych. Trans Lifeline to gorąca linia telefoniczna, pod którą mogą dzwonić osoby niebinarne potrzebujące psychicznej i emocjonalnej podpory. Drugi projekt, noszący miano Transanta, został z kolei powołany kilka dni temu przez aktorkę Indyę Moore i pozwala anonimowym darczyńcom na wysyłanie prezentów dzieciom i nastolatkom trans, których rodziny znajdują się w złej sytuacji finansowej.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Elliot Page dziękuje fanom za wsparcie. To jego pierwsza publiczna wypowiedź od czasu ogłoszenia, że jest trans”

  1. Tematy rozporkowe powoli się wyczerpują – teraz na tapetę wjeżdżają “nowe mutacje” a za drzwiami czekają mega-problemy gospodarcze. LGBT pójdzie w odstawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...