Już w styczniu 2021 na Netfliksa trafi nowy serial inspirowany literacką postacią Arsène Lupina — słynnego włamywacza dżentelmena stworzonego przez Maurice’a Leblanca. Serwis właśnie pokazał oficjalny zwiastun produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Był to mężczyzna wysoki, niezbyt tęgi, ale szeroki w ramionach o matowej cerze i przystrzyżonym wąsie nad kształtnie wykrojonemi wargami. Na skroniach widniały pasemka siwych włosów. Człowiek ten mógł mieć około 50 lat. Krój jego ubrania i gatunek materyi zdradzały dbałość o elegancyę” — tak Arsène Lupina opisywał Maurice Leblanc na kartach swojej powieści z 1905 r.

To właśnie tę książkę dostaje w prezencie bohater nowego serialu Netfliksa Assane Diop (w tej roli Omar Sy), który postanawia zainspirować się słynnym włamywaczem dżentelmenem.

„Lupin” — jest już oficjalny zwiastun

Do sieci trafiła właśnie oficjalna zapowiedź nowego serialu Netfliksa. Poznajemy w nim głównego bohatera, Diopa. Jako nastolatek stracił ojca, który zmarł po tym, jak został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat po tym tragicznym wydarzeniu, dorosły już Assane pragnie pomścić ojca, a inspiracją staje się dla niego bohater powieści Leblanca.

Kiedy premiera serialu w serwisie Netflix?

Premierowy sezon serialu „Lupin” ma składać się z dwóch pięcioodcinkowych części. To właśnie pierwsza z nich zadebiutuje na Netfliksie już na początku przyszłego roku, bo 8 stycznia. Za reżyserię epizodów odpowiadają Louis Leterrier („Transporter”) i Marcela Said („Narcos: Meksyk”). W roli głównej zobaczymy Omara Sy, aktora znanego m.in. z kinowego przeboju „Nietykalni”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

3 odpowiedzi na “Omar Sy jako dżentelmen włamywacz. Netflix pokazał zwiastun serialu „Lupin””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...