Krzysztof Ibisz zaprasza do „Cyberpunka 2077”. Polsat Games szykuje 4-godzinne show z okazji premiery gry

News/Gry 01.12.2020
Krzysztof Ibisz zaprasza do „Cyberpunka 2077”. Polsat Games szykuje 4-godzinne show z okazji premiery gry

Krzysztof Ibisz zaprasza do „Cyberpunka 2077”. Polsat Games szykuje 4-godzinne show z okazji premiery gry

W środę 9 grudnia, na dzień przed premierą długo oczekiwanej gry „Cyberpunk 2077”, Polsat Games wyemituje czterogodzinne show. Przewodnikiem po mrocznym świecie Night City będzie nie kto inny, jak ulubieniec widzów — Krzysztof Ibisz.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Choć datę premiery gry przekładano już kilkukrotnie, a fani zaczęli całkiem na poważnie zastanawiać się, czy tytułowe 2077 to nie jest przypadkiem właściwy termin, w jakim „Cyberpunk” wreszcie zadebiutuje, to nareszcie możemy odetchnąć z ulgą — studio CD Projekt Red odpowiadające za grę potwierdziło, że „Cyberpunk 2077” oficjalnie zadebiutuje w czwartek 10 grudnia.

Z tej okazji Polsat Games zaplanował niezwykłe, trwające aż cztery godziny show, które wprowadzi widzów w świat najgoręcej oczekiwanej gry roku (a może i całej dekady). Emisję programu zaplanowano na środę 9 grudnia o godz. 20:00.

Krzysztof Ibisz pokaże nam zakamarki Night City

Jak poinformowała stacja, gospodarzami środowego show będą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk. Oboje mają doświadczenie w tematyce gamingowej — Ibisz ma na koncie relacjonowanie zawodów e-sportowych, a Borysiuk prowadzi autorską audycję w newonce.radio pt. „LAN Party”, w której również porusza zagadnienia związane z grami.

Telewizyjna premiera „Cyberpunk 2077” na Polsat Games: wśród gości m.in. Mike Pondsmith

Okolicznościową imprezę towarzyszącą premierze będzie można obejrzeć na antenie Polsat Games w środę od godz. 20:00. Wśród zaproszonych na wydarzenie gości znajdą się m.in. komentator e-sportowy i streamer Piotr „Izak” Skowyrski oraz redaktor naczelny Polsat Games Radosław Nałęcz.

Transmisja będzie podzielona na cztery segmenty, podczas których gospodarze i zaproszeni goście wprowadzą widzów w poszczególne zagadnienia i tajniki zaadaptowanego przez CD Projekt Red uniwersum. W studiu będą gościć m.in. Mike Pondsmith, twórca fabularnego oryginału, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia

— mówi Radosław Nałęcz.

Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali oczekujemy premiery „Cyberpunka 2077”, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem

— dodaje redaktor naczelny Polsat Games.

*Zdjęcie główne: Facebook.com/CyberpunkGamePL

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

14 odpowiedzi na “Krzysztof Ibisz zaprasza do „Cyberpunka 2077”. Polsat Games szykuje 4-godzinne show z okazji premiery gry”

    • Transmisja będzie na Polsat Games (CYFROWY POLSAT: 16, 169, TOYA: 480, UPC POLSKA: Mediabox 563 / Horizon 507, INEA: 155, NETIA: 78), ale proszę śledzić SM stacji, bo ma być również dostępne on-line. Być może na kanale YT również.

    • Na Polsat Games (CYFROWY POLSAT: 16, 169, TOYA: 480, UPC POLSKA: Mediabox 563 / Horizon 507, INEA: 155, NETIA: 78), ale proszę śledzić SM stacji, bo ma być również dostępne on-line.

        • :D No to nie pozostaje nic innego jak aktualizować info z FB. Naczelny pisał w jednym z komentarzy, że ma być online, ale na razie jeszcze nie podali szczegółów ;)

  1. Ok. Jak czytałem ostatnio artykuł o mega hype na Cyberpunk 2077, to stwierdziłem, że przecież na inne brandy też jest hype przed premierą (np. filmy Marvela, Star Wars etc.). Ale jak dzisiaj zobaczyłem na SW reklamy Sprite’a z Cyberpunk i teraz przeczytałem ten artykuł, to zmieniam zdanie. To jest zbyt przytłaczające. Poczekam kilka lat zanim kupię i zagram. Może uda mi się przed 40. urodzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...