Dominic D’Angelica wyrzucony z Top Model. TVN ma zbadać sprawę

News/TV 24.11.2020
Dominic D’Angelica wyrzucony z Top Model. TVN ma zbadać sprawę

Dominic D’Angelica wyrzucony z Top Model. TVN ma zbadać sprawę

Finałowy odcinek programu „Top Model” zostanie zorganizowany w atmosferze wielkiego skandalu i kontrowersji. Z programu w ostatniej chwili usunięto jednego z uczestników, którego podobno przed laty skazano za seks oralny z nieletnią i pobicie. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak Dominic D’Angelica w ogóle został dopuszczony do udziału w tegorocznej edycji.

Jutrzejszy odcinek „Top Model” miał stanowić zwieńczenie trwających od września zmagań uczestników i być prawdziwym świętem dla wszystkich polskich fanów modelingu. Zamiast tego mamy do czynienia z olbrzymim skandalem, na który musiały zareagować najwyżej postawione osoby w TVN Grupa Discovery. Wszystko przez osobę Dominica D’Angelica. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych uczestnik 9. edycji „Top Model” przed kilkudziesięcioma minutami został zdyskwalifikowany i usunięty z show na dzień przed finałowym konkursem.

Nie jest to wynik zachowania na planie, a pokłosie pojawiających się w mediach doniesień o jego kryminalnej przeszłości. Dominic D’Angelica miał podobno w 2011 roku uprawiać seks oralny z osobą mającą mniej niż 16 lat, za co został skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Przed upływem tego okresu złamał jednak warunki zawieszenia i usłyszał kolejny wyrok (dokładne szczegóły obu spraw znajdziecie TUTAJ).

Stacja TVN zareagowała na powyższe informacje dzisiaj po godzinie 12:00. Dominic D’Angelica nie pojawi się w jutrzejszym odcinku.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za…

Opublikowany przez Top Model TVN Wtorek, 24 listopada 2020

Wielu widzów zadaje sobie jednak pytanie, jakim sposobem osoba z wyrokiem za przestępstwo seksualne mogła w ogóle znaleźć się w obsadzie hitowego programu TVN-u. W opublikowanym na Facebooku i wysłanym do mediów oświadczeniu Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Marcin Barcz podkreślił, że ten element sprawy będzie badany. Firma zapowiada konsekwencje, które zostaną wyciągnięte wokół pracowników, jeśli okaże się, że nie dochowano należytej staranności.

Można się zapewne spodziewać również, że w trakcie emitowanego jutro finału stacja odniesienie się szerzej do sytuacji i nie będzie jej próbowała zamieść pod dywan. Część widzów nadal deklaruje swoje niezadowolenie, a nawet oskarża TVN o próby tuszowania zamieszania. Podobne podejrzenia pojawiają się głównie na skutek informacji, do których dotarł portal Pudelek. Rodzina ofiary zabronionego czynu miała bowiem rzekomo podejmować w sierpniu próby kontaktu z produkcją za pomocą Fundacji Operation Care. Nie doczekała się jednak żadnej odpowiedzi.

Ostatni odcinek „Top Model” wystartuje 25 listopada o godzinie 21:30.

*Zdjęcie tytułowe pochodzi z serwisu YouTube.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (14)

23 odpowiedzi na “Dominic D’Angelica wyrzucony z Top Model. TVN ma zbadać sprawę”

  • Dokładnie, lansują handlarzy ludźmi, pedofili.. To co im nagle przestępstwo przeszkadza nie znając nawet szczegółów. Dno dna. Finału na pewno nie obejrzę. Zniszczą jakiegoś człowieka, który może chce sobie ułożyć życie po jakiś wybrykach z przed 10 lat.. dla zdobycia kliknięć. Tacy poprawni politycznie i dbający o zwierzątka i o wszystkie wynaturzenia a nie dbający o bezpieczeństwo drugiego człowieka który będzie teraz napiętnowany bez wyjaśnienia sprawy.

   • Zniszczą marzenia kryminalisty na zostanie celebrytą w europejskim kraju. Może jeszcze spróbować gdzieś “w trzecim świecie”.
    Sprawa została wyjaśniona, jest wyrok sądu i przestępca seksualny został ujęty na zawsze w stosownym rejestrze. Cywilizowanym ludziom (tym dbającym o zwierzątka i wszystkie “wynaturzenia”) to wystarczy żeby nie chcieć z takim indywiduum mieć nic wspólnego, nic dziwnego że nie będą ze zwyrodnialca robić celebryty.

 1. Pytanie, czy człowiek powinien być dyskryminowany za przestępstwo, za które został skazany i wyrok odsiedział.
  Szczególnie mając na uwadze, rodzaj przestępstwa. Oczywiście okoliczności nie znam, ale skreślać człowieka za to, że mając lat 20 odbył stosunek oralny z jakąś nastolatką?
  U nas by pewnie w ogóle sprawa do sądu nie trafiła.

  • Miał z 21 lata jak się zabawiał z kobieta poniżej 16 roku życia. Na dodatek pobił człowieka. Takie zachowania nie są raczej mile widziane prawda ? Chyba że sam masz też takie coś na sumieniu.
   Bardzo dobrze że został wyrzucony choć powinno nastąpić to szybciej

   • Po prostu daleko mi do oceniania innych. Oczywiście, że to niepożądane. Tylko nie do końca rozumiem czemu ma to rzutować na całe życie i udział w głupim programie. Został skazany i karę odbył.
    1. Nie wiemy, czy wiedział ile ma lat. Może spotkał ją w klubie? Tak, miałem koleżanki, które pierwsze doświadczenia seksualne miały w wieku 14 lat. W dodatku są świetnymi dziewczynami i mają poukładane w głowie. Mając 20-21 lat raczej się nie myśli, czy dziewczyna jest rok młodsza czy może czasem trzy.
    2. Pobicie to już cięższa sprawa, ale różne są w życiu sytuacje. Czasem przypadkowa bójka, nawet zaczęta przez druga stronę, może się skończyć “pobiciem”.

    Jak uważasz, że program promuje takie zachowania przez sam fakt, że jego uczestnik miał problem z prawem 10 lat wcześniej, to gratuluję. Prawdziwie chrześcijańska postawa.

     • Akurat. coś dużo przypadków to jest na jego niekorzyść.
      Aferka związana ze sprawą sprzed 9 lat dokładnie tuż przed finałem?
      Mi tu śmierdzi nakręcaniem show i chęcią podbicia oglądalności.

    • Taka jest polityka programów i telewizji. Ile to już ludzi i gwiazd zostaje zamkniętych i schowanych bo jest przeciwko niemu jakie człowiek czasem pozew itp. To jest odcinanie się od negatywnej sytuacji i Dominic niestety taka teraz stworzył. Może gdyby sam coś wcześniej ruszył coś powiedział byłoby inaczej a gdy takie coś wychodzi przed finałem programu to zawsze budzi to wiele emocji.

 2. A ja go biorę w obronę, bo nie zgwałcił dziewczyny a zwyczajnie dobrowolnie uprawiał z nią seks. Tyle, że miała 15 lat. U nas byłaby legalna. Wiek przyzwolenia w Stanach to rak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...