Premier Morawiecki mówi, że nieprędko pójdziemy do kina. Co z premierą „Wonder Woman 1984”?

News/Trendy 21.11.2020
Premier Morawiecki mówi, że nieprędko pójdziemy do kina. Co z premierą „Wonder Woman 1984”?

Premier Morawiecki mówi, że nieprędko pójdziemy do kina. Co z premierą „Wonder Woman 1984”?

Na dzisiejszej konferencji premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych ograniczeniach. Dowiedzieliśmy się też, jak sprawa będzie miała się z kinami. Cóż, nie ma tu dobrych wieści.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pandemia koronawirusa spowodowała ogromne zmiany w naszym życiu i życiu kulturalnym. Choć w ciągu roku zdarzały się miesiące oddechu, to zapowiadana druga fala nadeszła a razem z nią ograniczenia.

Konferencja premiera – kiedy znowu otwarte będą kina?

Na dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego potwierdzono, że ograniczenia trwać będą dalej. Dotkną lokale gastronomiczne, siłownie i kluby fitness a także kina – wszystkie one pozostaną zamknięte niemal do końca roku, czyli do 27 grudnia. Ponadto ograniczenia dotyczyć będą szkół, te będą zamknięte do świat, czyli do 24 grudnia. Ponadto ferie będą skumulowane w między 3 a 17-18 stycznia.

Przesunięta premiera „Wonder Woman 1984”.

Początkowo studio Warner Bros. i Patty Jenkins utrzymywali, że dystrybucja kinowa jest priorytetem dla ich nowej superprodukcji. Wygląda jednak na to, że nieustępująca pandemia nie pozwoliła im dłużej czekać. Kilka dni temu ogłoszono, że premiera nastąpi 25 grudnia w kinach, ale równocześnie obraz pojawi się w HBO Max.

W tym momencie trudno powiedzieć, co to oznacza dla Polaków, skoro w dniu premiery filmu kina u nas pozostaną zamknięte. Istnieje co prawda iskierka nadziei, że w niedługim czasie film zagości i w naszym HBO GO, ale żadnych zapewnień na ten moment nie mamy.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Sony też nie wierzy w kina. Premiery „Uncharted”, „Morbius”, „Cinderella” i „Pogromcy duchów. Dziedzictwo” przesunięte

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a szczepienie obywateli przebiega powoli, przez co branża rozrywkowa wciąż pozostaje w wielu krajach objęta lockdownem. Wiary w szybki powrót do normalności ewidentnie nie ma wytwórnia Sony, która zdecydowała o przesunięciu hitów takich jak „Morbius” i „Uncharted” na późniejszy termin.

News/Film 22.01.2021

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...