Nie widzieliście jeszcze dokumentu „Skandal. Ewenement Molesty”? Nic straconego. Film wyemituje dziś TVP Dokument

News/Film 20.11.2020
Nie widzieliście jeszcze dokumentu „Skandal. Ewenement Molesty”? Nic straconego. Film wyemituje dziś TVP Dokument

Nie widzieliście jeszcze dokumentu „Skandal. Ewenement Molesty”? Nic straconego. Film wyemituje dziś TVP Dokument

„Skandal. Ewenement Molesty” wszedł na ekrany kin niedługo przed ich ponownym zamknięciem. Z tego powodu mógł nie trafić do wszystkich zainteresowanych podejmowanym przez twórców dokumentu tematem. Każdy, kto przegapił film na wielkim ekranie, będzie mógł go zobaczyć już dzisiaj, na nowym kanale TVP.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Skandal. Ewenement Molesty” trafił do regularnej dystrybucji 2 października 2020 roku. Chociaż wcześniej można było go zobaczyć w ramach różnych festiwali, ze względu na niedawne ponowne zamknięcie kin wiele osób nie miało okazji go obejrzeć. A przecież temat, jaki w swoim filmie podejmuje Bartosz Paduch jest bardzo chwytliwy. Dokument opowiada bowiem o kultowej płycie „Skandal” składu Molesta Ewenement. Kawałki jakie się na niej znalazły ukształtowały gust całego pokolenia miłośników rapu. Ba, przecież zespół przedstawił rap polskiej publiczności.

Kawałki ze „Skandalu” można było usłyszeć na każdym osiedlu w naszym kraju.

Twórcy dokumentu skwapliwie przedstawiają cały kontekst kulturowo-społeczny lat 90. ubiegłego wieku i kreślą portret młodego pokolenia, które mogło zachłysnąć się zachodnią muzyką. Poznamy tutaj również bliżej przeszłość i losy najważniejszych członków składu, a także usłyszymy w jaki sposób ich piosenki wpłynęły na późniejsze pokolenia raperów.

Dla wszystkich, niezależnie od wieku, miłośników hip-hopu, jest to więc seans obowiązkowy. A jeśli nie mieliście okazji zobaczyć filmu do tej pory, nadchodzi idealna okazja, aby nadrobić zaległości. „Skandal. Ewenement Molesty” zostanie pokazany w telewizji już dzisiaj. Zaraz po emisji pojawi się natomiast w jednym z serwisów VOD.

Zaledwie wczoraj ruszył kanał TVP Dokument.

Jak na łamach tego portalu przekonywał mój redakcyjny kolega, jeśli wkurzała was telewizja publiczna, to najwyższy czas trochę jej odpuścić. Nowy kanał to bowiem strzał w dziesiątkę. I udowadnia to już drugiego dnia swojego funkcjonowania. To na jego antenie bowiem będziemy mogli zobaczyć „Skandal. Ewenement Molesty”. Emisja rozpocznie się o 21:45. Zaraz po niej dokument trafi na platformę TVP VOD.

Emisja „Skandal. Ewenement Molesty” już dzisiaj o 21:45 na TVP Dokument. Po niej film pojawi się na platformie TVP VOD.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...