Muzyka, Święta i polska historia. Tak prezentuje się piątek na Netflix Polska

Artykuł/VOD 20.11.2020
Muzyka, Święta i polska historia. Tak prezentuje się piątek na Netflix Polska

Muzyka, Święta i polska historia. Tak prezentuje się piątek na Netflix Polska

Nadszedł piątek i zaraz wszyscy będziemy się oddawać weekendowemu lenistwu. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią możliwości mamy jednak ograniczone. Na szczęście z pomocą przybywa Netflix i dzisiejsze premiery platformy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wśród nowości serwisu znalazł się serial o wujku Pharrella Williamsa, świąteczna animacja utrzymana w klimatach science fiction, a nawet polski film z naszą historią w tle. Z premierowych tytułów Netflix Polska każdy wybierze coś dla siebie i miło spędzi czas.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Łączy nas gospel

Pharrell Williams kojarzy nam się z największymi hitami Justina Timberlake’a, Britney Spears i piosenką Happy. Producent od wielu lat zapewnia nam dużo dobrej rozrywki na klubowych parkietach. Jego wujek również zajmuje się muzyką. Jednakże całkowicie inną. Ezekiel Williams jest pastorem. Twórcy „Łączy nas gospel” śledzą go, gdy wraz z grupą wpływowych osób zajmujących się tytułowym gatunkiem szuka nowych talentów w regionie Hampton Roads w stanie Wirginia.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Kosmiczne święta

Chociaż wciąż mamy listopad, Netflix ostro przygotowuje nas na nadchodzące Boże Narodzenie. W bibliotece serwisu z tygodnia na tydzień rośnie liczba świątecznych tytułów. Dzisiaj dołączyły do nich „Kosmiczne święta”. 40-minutowa animacja opowiada o młodym elfie, który bierze kosmitę za prezent gwiazdkowy. Przybysz z kosmosu ma jednak zamiar zniszczyć ziemską grawitację i ukraść wszystkie prezenty.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Legiony

Pierwsze skrzypce w tym filmie gra historia trójkąta miłosnego. Dezerter z carskiego wojska i członek Drużyn Strzeleckich zakochują się w jednej kobiecie. Rozpoczyna się burzliwy romans, w tle którego pogrywa nasza historia. Obok bohaterów fikcyjnych, w produkcji zobaczymy szereg osób znanych nam z podręczników szkolnych.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 20 listopada 2020 roku:

  • Łączy nas gospel
  • Kosmiczne święta
  • Jakby co, kocham was
  • Pyszne tradycje: Kuchnia Gansu
  • Legiony

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...