Prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Znamy pierwsze szczegóły

News/Film 20.11.2020
Prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Znamy pierwsze szczegóły

Prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Znamy pierwsze szczegóły

Mimo pandemii i co chwila przekładanych premier, jest i dobra wiadomość: prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Wiemy już, że w filmie ponownie wystąpi Ryan Reynolds. Poznaliśmy też autorów — a właściwie autorki scenariusza nowej odsłony hitu Marvela.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jak donosi serwis Deadline, w pracach nad „Deadpoolem 3” nastąpił pewien przełom. Już wiemy, że w superbohatera Marvela ponownie wcieli się Ryan Reynolds, a dodatkowo poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji, w zwłaszcza scenariusza.

Siła sióstr na planie nowego „Deadpoola”

Pewną niespodzianką jest fakt, że za scenariusz „Deadpoola 3” nie będą odpowiadać związani z tytułem od początku Paul Wernick i Rhett Reese. Zastąpić ich ma duet sióstr — Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, które mają na koncie prace nad takimi tytułami jak serial „Bob’s Burgers”, czy damski spin-off „21 Jump Street”. Jak donosi Deadline, na wizję sióstr Molyneux miał przystać sam Reynolds, który brał aktywny udział w poszukiwaniu nowych scenarzystów.

„Deadpool 3”: kiedy premiera?

Na razie trudno przewidzieć, kiedy film trafi do kin, bo jak podkreślają informatorzy Deadline, projekt jest na bardzo wczesnym etapie. Na razie wiemy, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, „Deadpool 3” ma zachować kategorię wiekową R (oznaczającą, że osoby poniżej 17. r.ż. mogą oglądać film jedynie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem).

Lady Gaga dołącza do nowego filmu twórcy „Deadpoola 2”

Mało prawdopodobne jest też to, że za kamerą filmu o kolejnych przygodach Wade’a Wilsona stanie David Leitch, reżyser „Deadpoola 2”. I bynajmniej nie dlatego, że nie chciałby tego Disney, ale ze względu na napięty harmonogram twórcy.  Okazuje się, że Leitch intensywnie pracuje m.in. nad filmem „Ballet Train”, do którego zaangażowano samą Lady Gagę („Narodziny gwiazdy”). Piosenkarce na planie towarzyszyć mają m.in. Brad Pitt, Aaron Taylor-Johnson i Joey King („The Act”, „The Kissing Booth”).

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel wraca do prac nad filmem „Czarna Pantera 2”. Fani chcą, żeby Shuri przejęła rolę brata w MCU

Śmierć Chadwicka Bosemana wstrzymała postęp prac nad sequelem filmu „Czarna Pantera”, ale Marvel zamknął już okres pierwszej żałoby i wrócił do planowania. Fani nie mają wątpliwości, że to właśnie Letitia Wright grająca Shuri powinna zostać nową Czarną Panterą, a doniesienia medialne zdają się potwierdzać właśnie taki plan na produkcję z 4. fazy MCU.

News/Film 23.11.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...