„Chaos Walking” to widowisko science fiction, w którym występują Tom Holland i Daisy Ridley. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu i poznaliśmy jego datę premiery.

Historia „Chaos Walking” jest długa i skomplikowana. Lionsgate wykupiło prawa do ekranizacji powieści Patricka Nessa w 2011 roku. Od tamtej pory pojawiały się nazwiska kolejnych reżyserów, do obsady dołączali kolejni aktorzy i aktorki, aż w końcu pod wodzą Douga Limana zdjęcia skończyły się w lipcu 2017 roku. Czemu więc jeszcze nie widzieliśmy filmu? Otóż reakcja publiczności na pokazach testowych nie była, delikatnie mówiąc, entuzjastyczna. Studio w obawie przed finansową klapą zdecydowało się zlecić dokrętki z Fede Álvarezem za kamerą.

Niestety, jak się okazało grafik aktorów wcielających się w główne role nie pozwalał, aby mogli od razu wrócić na plan produkcji. Tom Holland pracował wtedy nad „Spider-Manem: Daleko od domu”, a Daisy Ridely nad „Gwiednymi wojnami: Skywalker. Odrodzenie”. Dokrętki musiały więc poczekać do kwietnia 2019 roku. Wtedy ekipa spędziła kilka tygodni na planie i wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy mogli zobaczyć czy udało mi się uratować film.

Zwiastun i data premiery „Chaos Walking”

Przedsmak tego, co nas czeka w kinie możecie zobaczyć w poniższym zwiastunie, który właśnie zadebiutował w sieci:

Fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Wszystkie kobiety zostały zabite ze względu na pandemię tajemniczego wirusa. Ocalałe istoty muszą żyć w towarzystwie nieustannego Szumu, czyli myśli każdego stworzenia znajdującego się w pobliżu. Główny bohater Todd Hewitt pewnego dnia spotyka na swej drodze młodą dziewczynę pochodzącej z innej planety.

Prócz Toma Hollanda i Daisy Ridley w filmie występują Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter czy David Oyelowo. Jeśli prawdziwa pandemia nie pokrzyżuje tych planów, produkcja trafi na ekrany kin już w styczniu 2021 roku.

Premierę „Chaos Walking” zaplanowano na 21 stycznia 2021 roku.

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...