Tom i Jerry spotkają się dzięki Chloë Grace Moretz. Jest już zwiastun nowego filmu z kultowymi bohaterami

Trailer/Film 17.11.2020
Tom i Jerry spotkają się dzięki Chloë Grace Moretz. Jest już zwiastun nowego filmu z kultowymi bohaterami

Tom i Jerry spotkają się dzięki Chloë Grace Moretz. Jest już zwiastun nowego filmu z kultowymi bohaterami

Tom i Jerry wracają na wielki ekran. Kultowy duet pojawi się tym razem w produkcji, będącej hybrydą filmu aktorskiego i animowanego. W sieci właśnie pojawił się jej zwiastun. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog

Biorąc się za kultową animację Tim Story („Fantastyczna Czwórka”, „Shaft”) nie wybrał ścieżki Jona Favreau i jego „Króla lwa”. Chociaż miał wszelkie przesłanki, aby korzystać jedynie z dobrodziejstw CGI, zdecydował się pójść drogą wyznaczoną przez Roberta Zemeckisa i „Kto wrobił królika Rogera?”, łącząc ze sobą formę filmu animowanego i aktorskiego. Kultowi, wygenerowani przez komputery, bohaterowie pojawią się więc w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd. Obok tytułowych „Toma i Jerry’ego” na wielkim ekranie zobaczymy bowiem Chloë Grace Moretz, Michaela Peñę, czy Roba Delaney.

Pierwszy zwiastun pełnometrażowego filmu „Tom i Jerry

Tom i Jerry najlepiej znani są z krótkometrażowych filmików animowanych stworzonych przez Williama Hannę i Josepha Barbera. Od czasu swojego debiutu w 1940 roku pojawiali się również w m.in. pełnych metrażach i grach komputerowych. Jak podaje portal Comicbook nadchodząca produkcja będzie pierwszym kinowym filmem z bohaterami od niemal 30 lat. Na wielkim ekranie bawili się w kotka i myszkę wspólnie w 1992 roku w „Tom i Jerry: Wielka ucieczka”. Później duet wielokrotnie występował w produkcjach przeznaczonych od razu do użytku domowego.

W najnowszym filmie z udziałem bohaterów zobaczymy jak Tom zostaje zwerbowany przez młodą kobietę, pracownicę hotelu do pozbycia się myszy w przeddzień wielkiego ślubu mającego odbyć się w przybytku. Przybywając na miejsce, kot zorientuje się, że jego przeciwnikiem jest dawny znajomy Jerry. Wtedy zacznie się dobrze nam znana z małego ekranu zabawa.

Jak widać w zwiastunie, w nowym „Tomie i Jerrym” nie zabraknie znanych z małego ekranu slapstickowych gagów. Mysz znowu wielokrotnie wywiedzie kota w pole, nieraz nabijając mu guza. Czy nadchodząca produkcja będzie równie zabawna, co oryginalne przygody bohaterów? O tym przekonamy się w 2021 roku. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Baby Yoda, Mapeciątka i mały Thanos – popkultura uwielbia dziecięce wersje bohaterów. Kto jest największym słodziakiem?

W ostatnich dniach internet ma nowego bohatera i jest nim Baby Yoda. Bohater pojawiający się w serialu „The Mandalorian” podbił sieć i rozpoczął długą dyskusję na temat największego słodziaka popkultury. Trend odmładzania poszczególnych bohaterów nie zaczął się jednak wcale dzisiaj. Podobnych przypadków jest znacznie więcej.

Felieton/Film 21.11.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...