Anglojęzyczny debiut Kornéla Mundruczó doczekał się pierwszego zwiastuna. Netflix ujawnił też, kiedy „Cząstki kobiety” pojawią się na platformie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Publiczność na MFF w Wenecji i MFF w Toronto już miała okazję zapoznać się z „Cząstkami kobiety”. Podczas pierwszej wymienionej imprezy wcielająca się w główną rolę Vanessa Kirby otrzymała nawet nagrodę dla najlepszej aktorki. Nie jest to jedyny powód, dla którego kinomani na całym świecie od kilku miesięcy ostrzą sobie ząbki na ten film. Reżyserem jest częsty bywalec najbardziej prestiżowych festiwali Kornél Mundruczó (m.in. „Biały Bóg” czy „Księżyc Jowisza”), a producentem wykonawczym Martin Scorsese. Jak zaznaczał twórca „Irlandczyka” (chociażby tutaj), pomoc w znalezieniu produkcji szerszej widowni to dla niego przywilej.

Zwiastun i data premiery „Cząstek kobiety”

Komentując swój udział w promocji filmu, Martin Scorsese nie szczędził pochwał względem stylu węgierskiego reżysera. Nic więc dziwnego, że Netflix zwęszył w „Cząstkach kobiety” komercyjny i artystyczny potencjał. Platforma wykupiła prawa do produkcji i teraz pokazała jej pierwszy trailer oraz wyznaczyła datę premiery.

„Cząstki kobiety” to historia Marthy i Seana, pary z Bostonu, której życie zmienia się diametralnie po porodzie domowym z położną oskarżoną o zaniedbywanie swoich obowiązków. W filmie prócz Vanessy Kirby występują m.in. Shia LaBeouf, Molly Parker, Sarah Snook, Iliza Shlesinger, Benny Safdie, Jimmy Fails i Ellen Burstyn.

Anglojęzyczny debiut Mundruczó już niedługo będzie miał swoją premierę na Netfliksie. Platforma planuje wypuścić film najpierw do dystrybucji kinowej (w ten sam sposób wprowadzano m.in. z „Procesem Siódemki z Chicago”) 30 grudnia 2020 roku. Natomiast do biblioteki serwisu trafi on 7 stycznia 2021 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Nagrodzona w Wenecji Vanessa Kirby i Shia LaBeouf w zwiastunie „Cząstek kobiety””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...