Nie tylko „Joker”. Od dziś na HBO GO zobaczycie aż 9 animacji o Batmanie

News/VOD 15.11.2020
Nie tylko „Joker”. Od dziś na HBO GO zobaczycie aż 9 animacji o Batmanie

Nie tylko „Joker”. Od dziś na HBO GO zobaczycie aż 9 animacji o Batmanie

Uwaga — nadchodzi inwazja bohaterów DC na HBO GO: tylko w niedzielę do serwisu trafi aż dziewięć animacji z cyklu o „Batmanie”. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Już dziś na platformie HBO GO zadebiutuje oscarowy „Joker” Todda Phillipsa z brawurową rolą Joaquina Phoenixa. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów twórczości studia DC: również od dziś w serwisie będzie można obejrzeć aż dziewięć animacji o Człowieku Nietoperzu. O które konkretnie produkcje chodzi?

„Batman i Harley Quinn” oraz wiele innych

Światu grozi ekologiczna katastrofa, a jedynym skutecznym rozwiązaniem wydaje się depopulacja. Brzmi znajomo? Spokojnie, to nie jest opis kolejnego programu telewizji Marcina Roli, tylko fabuły animacji „Batman i Harley Quinn” z 2017 roku, która dziś zadebiutowała na HBO GO. Chcący ocalić ludzkość Batman (Kevin Conroy) i Nightwing (Loren Lester) będą zmuszeni poprosić o pomoc tytułową Harley Quinn (Melissa Rauch).

Kolejnym tytułem z rodziny DC Comics, który od dziś można obejrzeć w serwisie, jest „Batman: Powrót Jokera” z 2000 roku, w którym zobaczymy tytułowego antagonistę Batmana, a zarazem jedną z najbardziej przerażających postaci całego uniwersum. Kiedy Terry McGinnis (Will Friedle) usiłuje dowiedzieć się, co tak naprawdę zaszło między Jokerem (Mark Hamill) a jego mentorem Bruce’em Wayne’em. Bohater natrafia na szokujące fakty z przeszłości obu postaci. Nieoczekiwanie to właśnie on odegra główną rolę w obronie pierwszego Batmana przed jego największym wrogiem. Które jeszcze części serii o Człowieku Nietoperzu obejrzymy od dziś w serwisie?

Animacje z serii o „Batmanie” dostępne od dziś na HBO GO:

  • Batman i Harley Quinn
  • Batman: Powrót Jokera
  • Batman: Atak na Arkham
  • Batman: Hush
  • Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców
  • Batman: Mroczny rycerz – Powrót, cz. 1
  • Batman: Mroczny rycerz – Powrót, cz. 2
  • Batman: Zabójczy żart
  • Legion samobójców: Piekielna misja

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...