Pamiętacie jeszcze System Of A Down? Po 15 latach przerwy zespół wypuścił dwa nowe kawałki

News/Muzyka 06.11.2020
Pamiętacie jeszcze System Of A Down? Po 15 latach przerwy zespół wypuścił dwa nowe kawałki

Pamiętacie jeszcze System Of A Down? Po 15 latach przerwy zespół wypuścił dwa nowe kawałki

Po 15 latach przerwy System Of A Down powrócił z dwoma nowymi kawałkami. Zespół wypuścił piosenki z jasną polityczną agendą, wyrażając sprzeciw wobec brutalnych działań azerskich władz i chcąc wesprzeć swoich rodaków cierpiących z powodu wojny.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Być może zapomnieliście już o istnieniu System Of A Down. Zespół nie nagrał niczego nowego od 15 lat. Z powodów konfliktu wewnętrznego, formacja rozpadła się. W 2010 roku doszło co prawda do reaktywacji, ale opierała się ona jedynie na koncertowaniu. A przecież jeszcze niemal dwie dekady temu heavy metalowa kapela była bardzo popularna.

System Of A Down był czterokrotnie nominowany do Grammy, a otrzymał jedną nagrodę w 2006 roku (za B.Y.O.B.).

SoaD wydał łącznie pięć albumów studyjnych. Ostatni z nich „Hypnotize” ukazał się w 2005 roku, niedługo po premierze poprzedniego „Mezmerize”. Potem fani musieli pogodzić się z faktem, że prawdopodobnie nic nowego od formacji więcej nie usłyszą.

Miłośnicy zespołu otrzymali więc dziś nie lada niespodziankę. W sieci właśnie zadebiutowały nowe utwory System Of A Down. Tak jest. Po 15 latach SoaD udostępnił światu nowe piosenki. Nie jeden kawałek, tylko dwa. Formacja poinformowała o tym fakcie w swoich mediach społecznościowych.

My jako System Of A Down po raz pierwszy od 15 lat wypuściliśmy nową muzykę. Uznaliśmy, że to najlepszy czas na takie posunięcie, bo razem, nasza czwórka, ma coś bardzo ważnego do powiedzenia jednym głosem. Te dwie piosenki Protect The Land Genocidal Humanoidz mówią o straszliwej i poważnej wojnie, jaka ma miejsce w naszych kulturowych ojczyznach Górskim Karabachu i Armenii.

We as System Of A Down have just released new music for the first time in 15 years. The time to do this is now, as…

Opublikowany przez System Of A Down Czwartek, 5 listopada 2020

Jak możecie się domyślać po powyższym wycinku udostępnionego wpisu System Of A Down powrócił po 15 latach ze znanym sobie politycznym zacięciem.

Przesłanie obu utworów brzmi bardzo znajomo i w połączeniu z charakterystycznymi ciężkimi brzmieniami, utwory powinny zadowolić fanów zespołu. Posłuchajcie więc co na temat aktualnych wydarzeń w swoich rodzinnych stronach mają do powiedzenia Serj Tankian i jego koledzy z formacji:

Jeśli podobało się wam, co usłyszeliście, możecie wesprzeć sprawę o którą walczą członkowie zespołu.

Na stronie SystemOfADown.BandCamp można zakupić obie piosenki w wersji elektronicznej plus zamówić  w przedsprzedaży merch formacji. Cały uzyskany w ten sposób dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji ArmeniaFund wspomagającej ofiary wspomnianego przez SoaD konfliktu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

45 odpowiedzi na “Pamiętacie jeszcze System Of A Down? Po 15 latach przerwy zespół wypuścił dwa nowe kawałki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...