Kanye West zagłosował na samego siebie i już zapowiedział start w kolejnych wyborach na prezydenta USA

News/Trendy 05.11.2020
Kanye West zagłosował na samego siebie i już zapowiedział start w kolejnych wyborach na prezydenta USA

Kanye West zagłosował na samego siebie i już zapowiedział start w kolejnych wyborach na prezydenta USA

Kanye West odniósł porażkę w wyścigu o fotel prezydenta USA. I choć nikt nie spodziewał się innego wyniku, raper zdaje się nie tracić ducha walki: West już zapowiedział, że ponownie wystartuje w wyborach w 2024 roku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych trwa zliczanie głosów elektorskich, które ostatecznie zdecydują, kto wprowadzi się do Białego Domu na najbliższe cztery lata, 43-letni raper Kanye West już myśli o kolejnych wyborach. W starciu z dwoma głównymi kandydatami — obecnie urzędującym Donaldem Trumpem i reprezentantem demokratów Joe Bidenem, muzyk nie miał żadnych szans. Jednak porażka nie osłabiła zapału rapera, który już zadeklarował start w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

„Skromny” Kanye West oddał głos na samego siebie

Tuż po oddaniu głosu raper wrzucił na Instagrama zdjęcie z komentarzem nie pozostawiającym złudzeń co do tego, na kogo West oddał swój głos:

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu zagłosowałem na prezydenta Stanów Zjednoczonych, i to na kogoś, komu naprawdę ufam… na siebie

— napisał muzyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Today I voted for the first time in my life for the President of the United States, and it’s for someone I truly trust…me. 🇺🇸 🕊

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)

Raper nie składa broni

Zgodnie z przewidywaniami, Kanye West poniósł sromotną porażkę w wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. W skali całego kraju raper otrzymał nieco ponad 60 tys. głosów, a jego nazwisko znalazło się na liście wyborczej w zaledwie 12 stanach (Arkansas, Utah, Tennessee, Kentucky, Missisipi, Minnesota, Luizjana, Oklahoma, Iowa, Vermont, Idaho i Kolorado), składających się na 84 głosy elektorskie (minimum do wygranej wynosi 270 głosów).

Muzyk niewiele sobie jednak z tego robi i zdaje się, że udział w tegorocznych wyborach prezydenckich nie był jego ostatnim słowem w amerykańskiej polityce. Kanye West w krótkim tweecie zasugerował, że ma zamiar powalczyć o urząd prezydenta USA także w kolejnych wyborach w 2024 roku:

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Kanye West zagłosował na samego siebie i już zapowiedział start w kolejnych wyborach na prezydenta USA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...