Muzyka na ukojenie nerwów. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Artykuł/Muzyka 24.10.2020
Muzyka na ukojenie nerwów. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Muzyka na ukojenie nerwów. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Sytuacja w kraju nie sprzyja osobom o słabszych nerwach, ani tym, którym lekarze odradzają nadmierny stres. Czego posłuchać, by ukoić nerwy? Ostatnie dni przyniosły kilka dobrych propozycji.

Premiery muzyczne tygodnia:

Bruce Springsteen – Letter To You

O nowej płycie Springsteena pisałam nieco więcej wczoraj. To dwudziesty album w jego dyskografii, bardziej melancholijny niż poprzednik, tj. „Western Stars”. Ale nie mniej refleksyjny. Springsteen rozprawia się z przemijaniem, oddaje hołd swoim fanom i przyjaźni.

Better Person – Something To Lose

Better Person to Adam Byczkowski, tworzący w Berlinie polski muzyk i wokalista. Jego nowe wydawnictwo utkane jest z syntezatorowych melodii i tęsknych, nieco sennych kompozycji. Najbardziej uwodzą te zaśpiewane po polsku, na przykład Dotknij mnie.

Kevin Morby – Sundowner

Premiera z poprzedniego tygodnia, która musi się tu znaleźć. Szósty album studyjny amerykańskiego indierockowego muzyka to zbiór kojących kompozycji wchodzących w dialog z tradycją muzyki country. Chyba najlepsza płyta w jego dotychczasowej dyskografii.

Sam Amidon – Sam Amidon

Sam Amidon, wychowany w rodzinie folkowych artystów, od lat czerpie w swojej twórczości solowej co najlepsze z tego gatunku. Jego najnowsze wydawnictwo to wielobarwna opowieść, w której usłyszycie zarówno folk, jak i country. Płytę zamyka uroczy kawałek Sundown, nagrany razem z żoną muzyka, Beth Orton.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Muzyka na ukojenie nerwów. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...