Różal i Barnett już dzisiaj zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Podpowiadamy, gdzie oglądać galę Genesis

News/Trendy 23.10.2020
Różal i Barnett już dzisiaj zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Podpowiadamy, gdzie oglądać galę Genesis

Różal i Barnett już dzisiaj zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Podpowiadamy, gdzie oglądać galę Genesis

Już dzisiaj o 20:00 rozpocznie się gala Genesis, podczas której na gołe pięści zmierzą się ze sobą Marcin „Różal” Różalski i Josh „The Warmaster” Barnett. Oprócz tego naprzeciwko siebie stanie jeszcze wielu innych zawodników reprezentujących różne style walki. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć transmisję z nadchodzącego wydarzenia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nowy format podbija serca miłośników sztuk walk na całym świecie. Zawodnicy mierzą się ze sobą na gołe pięści, z możliwością używania łokci. Wszystko trwa trzy rundy, po trzy minuty każda. Jest krwawo, szybko i wściekle. Już dzisiaj będziemy mogli się przekonać, jak w tej formule czuje się Marcin „Różal” Różalski.

Różal ostatni raz miał szansę pokazać swoje umiejętności dwa lata temu. A teraz stanie przed nie lada wyzwaniem. Jego przeciwnikiem będzie bowiem były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett, który ma na swoim koncie ponad 40 walk MMA. Ich starcie uświetni galę Genesis, organizowaną przez federację KSW.

Genesis — karta walk

Zanim jednak dojdzie do walki wieczoru, zobaczymy również wiele innych ciekawych bojów. Na gołe pięści powalczą m.in. Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola. Karta walk prezentuje się następująco:

  • 120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
  • 65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
  • 80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
  • 73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
  • 72 kg: TBA vs TBA

Gala Genesis – jak i gdzie oglądać walkę Różala?

Gala Genesis odbędzie się już dzisiaj. Wydarzenie ma rozpocząć się o 20:00, a obejrzeć je będzie można jedynie w formie PPV (Pay-Per-View). Koszt dostępu do transmisji wynosi 40 zł. Wykupić go mogą chociażby abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM). Wszyscy pozostali mogą za tę samą cenę obejrzeć walki za pośrednictwem platformy Ipla.

A jakby ktoś szukał jeszcze innej formy dostępu do transmisji, znajdzie ją na KSWTV.com oraz sieciach kablowych, m.in. UPC, Netia i Vectra. Koszt niezmiennie wynosi 40 zł.

I chociaż zamówienia będą przyjmowane do rozpoczęcia walki wieczoru, lepiej wykupić dostęp jak najwcześniej. Polsat ze względów technicznych dostęp do transmisji gwarantuje jedynie użytkownikom, którzy zamówią go do godziny 19:00.

Teksty, które musisz przeczytać:

9 wielkich zespołów i 9 wielkich zmian

Zmiana na stanowisku wokalisty AC/DC jest już pewna. Mającego problemy ze słuchem Briana Johnsona na obecnej trasie koncertowej zespołu zastąpi Axl Rose. To dość poważna zmiana w wizerunku grupy, jednak historia poszczególnych zespołów pokazuje, że czasami roszady w składzie są niezbędne. Przygotowaliśmy zestawienie przetasowań, które znacząco wpłynęły na image kilku kapel.

Muzyka 22.04.2016

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Różal i Barnett już dzisiaj zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Podpowiadamy, gdzie oglądać galę Genesis”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...