Tim Burton bierze się za „Rodzinę Addamsów”. Ujawniono pierwsze szczegóły serialu

News/Seriale 22.10.2020
Tim Burton bierze się za „Rodzinę Addamsów”. Ujawniono pierwsze szczegóły serialu

Tim Burton bierze się za „Rodzinę Addamsów”. Ujawniono pierwsze szczegóły serialu

Reboot „Rodziny Addamsów” w aktorskiej, serialowej wersji? O takich planach poinformował serwis Deadline, który ujawnił też, że za nowym projektem ma stać sam Tim Burton.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Rodzina Addamsów” to tytuł, który na stałe wpisał się w historię popkultury i od lat inspiruje kolejnych filmowców. Do tego grona dołączył właśnie Tim Burton, który ma stanąć za kamerą nowego serialowego reboota. Branżowy serwis Deadline ujawnił właśnie pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Burton bierze się za Addamsów: kto jeszcze znajdzie się w ekipie?

Jak donoszą amerykańskie media, za kamerą większości (jeśli nie wszystkich) odcinków miałby stanąć Tim Burton („Edward Nożycoręki”, „Sok z żuka”), który miałby być jednocześnie producentem wykonawczym serialu (podobno twórca jest w trakcie negocjacji z odpowiadającej za projekt MGM Television). Showrunnerami mają być Alfred Gough i Miles Millar („Smallville”, „Spider-Man 2”, „Into the Badlands: Kraina bezprawia”), którzy mają również odpowiadać za scenariusz.

Gdzie będzie można obejrzeć serial?

Historię o nieco przerażającej, ale w gruncie rzeczy dość sympatycznej rodzinie wymyślił w 1938 r. Charles Samuel Addams. Historia ta zainspirowała twórców do tego stopnia, że do dziś powstały dwa seriale aktorskie, dwa animowane, trzy filmy pełnometrażowe oraz jedna animacja.

Na razie jeszcze nie wiadomo, która z platform VOD miałaby wykupić prawa do pokazania nowego serialu Burtona, ale nieoficjalnie mówi się, że na szczycie listy potencjalnych serwisów króluje Netflix. Niewiele wiadomo też na temat fabuły nowych „Addamsów”, choć twórcy przekonują, że chcieliby umieścić akcję w czasach współczesnych.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Tim Burton bierze się za „Rodzinę Addamsów”. Ujawniono pierwsze szczegóły serialu”

  1. “Historia ta zainspirowała twórców do tego stopnia, że do dziś powstały dwa seriale aktorskie, dwa filmy pełnometrażowe oraz jedna animacja”

    Zasadniczo, to dwa seriale aktorskie (lata 60. i 90.), dwa seriale animowane (lata 70. i 90.), trzy filmy pełnometrażowe (91, 93, 98) oraz jeden film animowany (2019).

  2. O tak… dawno się zastanawiałem, jak by wyglądała Rodzina Addamsów w jego wykonaniu.
    Serial będzie aktorski? Jak tak to właściwie dwie role są już obsadzone. Jego dwójka ulubionych aktorów Johnny Depp jako Gomez i Helena Bohnam Carter jako Morticia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...