Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Rojst”. Do obsady dołączają Różczka i Simlat

News/Seriale 20.10.2020
Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Rojst”. Do obsady dołączają Różczka i Simlat

Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Rojst”. Do obsady dołączają Różczka i Simlat

Serial „Rojst” powraca: Netflix właśnie ujawnił pierwsze szczegóły na temat produkcji Jana Holoubka. Premierę nowego sezonu zaplanowano na przyszły rok.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Dobra wiadomość dla fanów serialu „Rojst”. Netflix Polska właśnie poinformował, że 2. sezon polskiej serii zadebiutuje już w 2021 r., a oprócz Andrzeja Serweryna i Dawida Ogrodnika, do obsady dołączą Magdalena Różczka i Łukasz Simlat.

„Rojst 2”: o czym będzie nowy sezon?

Akcja 2. sezonu serialu „Rojst” rozpoczyna się podczas tzw. powodzi stulecia w 1997 roku. Na południu Polski pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Powódź odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać.

Nowe twarze w obsadzie

Oprócz znanych z 1. sezonu Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Zofii Wichłacz, w „Rojście 2” zobaczymy także nowe twarze: m.in. Magdalenę Różczkę („1800 gramów”, „Listy do M.  3 i 4”) i Łukasza Simlata („Boże Ciało”, „Amok”). Grani przez nich bohaterowie znajdą się w centrum wydarzeń, rozgrywających się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski w 1997 roku.

„Rojst 2”: kiedy premiera na Netfliksie?

Za produkcję „Rojsta”, do którego obecnie trwają zdjęcia, odpowiada Frame sp. z o.o., a producentką serialu jest Edyta Krajewska. Choć jeszcze nie poznaliśmy dokładnej daty premiery nowego sezonu, Netflix ujawnia, że 6-odcinkowy serial zadebiutuje już w 2021 roku. Serwis pokazał również pierwszą zapowiedź cyklu:

1. sezon serialu dostępny jest na Netfliksie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

13 odpowiedzi na “Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Rojst”. Do obsady dołączają Różczka i Simlat”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...