3. sezon „Star Trek: Discovery” i zjawiskowa „Rewolucja”. Najsmaczniejsze kąski od Netfliksa na piątek

Artykuł/Seriale 16.10.2020
3. sezon „Star Trek: Discovery” i zjawiskowa „Rewolucja”. Najsmaczniejsze kąski od Netfliksa na piątek

3. sezon „Star Trek: Discovery” i zjawiskowa „Rewolucja”. Najsmaczniejsze kąski od Netfliksa na piątek

Nowy film Aarona Sorkina, Serial o francuskiej rewolucji, high school drama „Grand Army”, 3. sezon „Star Trek: Discovery” i nowe show pt. „Domy na miarę marzeń”. Piątkowe nowości od Netfliksa polecają się na październikowy weekend.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nowe restrykcje związane z pandemią i rosnąca liczba zakażeń COVID-19 sprzyjają powrotowi hasła #zostańwdomu. Jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, w ten weekend faktycznie lepiej pozostać w domowych pieleszach. Netflix ma dla was coś, co sprawi, że nie będziecie narzekać na nudę.

Dzisiejsze premiery na Netflix Polska: co oglądać w weekend?

Proces Siódemki z Chicago

Film Aarona Sorkina opowiada o kulisach zamieszek w USA z 1968 roku, gdy uczestnicy protestu podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej zostali brutalnie spacyfikowani przez policję i Gwardię Narodową. Organizatorów protestu oskarżono o spisek w celu wywołania zamieszek. Premiera filmu o głośnym procesie zbiega się z kontrowersjami wokół Donalda Trumpa i przedwyborczymi emocjami w Stanach Zjednoczonych.

Star Trek: Discovery, sezon 3

Uhonorowany nagrodą Emmy serial powraca z trzecim sezonem. Tym razem punktem wyjścia dla fabuły jest spotkanie Michael z tajemniczym kurierem z przyszłości o imieniu Book. Nowy odcinek 3. odsłony „Star Trek: Discovery” obejrzycie na Netfliksie już dzisiaj — kolejne epizody będą trafiać do serwisu co tydzień.

Grand Army

Nowy serial Netfliksa opowiada o pięciorgu uczniach szkoły średniej na nowojorskim Brooklynie. Każde z nich będzie musiało stoczyć walkę (m.in. z nierównościami społecznymi) o własną przyszłość. Czy w pełnym chaosu i niepewności świecie będą w stanie odnaleźć samych siebie i odnieść sukces?

Rewolucja

A gdyby tak opowiedzieć o słynnej francuskiej rewolucji z nieco innej perspektywy? Twórcy serialu „Rewolucja” nie boją się eksperymentów i osadzają historyczną opowieść w momencie, gdy Francja przeżywa kryzys spowodowany tajemniczą chorobą. To właśnie ona staje się punktem zapalnym między zbuntowanym ludem a arystokracją.

Pełna lista piątkowych premier na Netfliksie:

  • Rewolucja 
  • Ktoś musi umrzeć 
  • Star Trek: Dsicovery: Sezon 3 
  • Grand Army 
  • Domy na miarę marzeń 
  • Proces Siódemki z Chicago 
  • Psia Akademia: Sezon 2
  • Ostatnie dzieciaki na Ziemi: Księga 3 

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

10 odpowiedzi na “3. sezon „Star Trek: Discovery” i zjawiskowa „Rewolucja”. Najsmaczniejsze kąski od Netfliksa na piątek”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...