Ula Cieplak powraca do TVN: już dziś zobaczycie 3 pierwsze odcinki nowej „BrzydUli”

News/Seriale 10.10.2020
Ula Cieplak powraca do TVN: już dziś zobaczycie 3 pierwsze odcinki nowej „BrzydUli”

Ula Cieplak powraca do TVN: już dziś zobaczycie 3 pierwsze odcinki nowej „BrzydUli”

Po premierach na Playerze i TVN7, nowe odcinki „BrzydUli” zadebiutują dziś na TVN — i to od razu w potrójnym pakiecie. Start powtórkowego maratonu — już o 11:25.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Tegoroczna jesień w TVN to przede wszystkim czas powrotu kultowych produkcji stacji. W niedzielę obejrzymy finałowy odcinek nowego sezonu serialu „Usta Usta”, a już dziś w godzinach południowych czeka nas maraton w towarzystwie dawno niewidzianej Uli Cieplak — po mężu Dobrzańskiej.

„BrzydUla” powraca po 11 latach

Po ponad dekadzie przerwy, fani Uli Cieplak nareszcie mogą ponownie śledzić przygody ulubionej bohaterki. Akcja nowego sezonu toczy się 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Ula (w tej roli ponownie Julia Kamińska) jest szczęśliwą żoną i mamą. Jednak zarówno nad jej małżeństwem z Markiem, jak i firmą Dobrzańskich, zaczynają się zbierać ciemne chmury.

U boku Marka pojawia się Nadia — atrakcyjna asystentka, która zdaje się błyszczeć na tle skromnej — i wyraźnie wykończonej opieką nad trójką dzieci — Uli. Czy zerwanie z łatką „kury domowej” i powrót do firmy okażą się antidotum na rodzinno-biznesowe problemy Dobrzańskich?

O tym przekonacie się, oglądając odcinki 2. sezonu „BrzydUli”, w których oprócz Julii Kamińskiej występuje druga niekwestionowana gwiazda serii, czyli Małgorzata Socha w kultowej już roli Violetty Kubasińskiej.

Trzyodcinkowy maraton z Ulą Cieplak już dziś na TVN

2. sezon „BrzydUli” zadebiutował na Playerze 2 października, a trzy dni później emisję serialu rozpoczęła stacja TVN7. Z kolei w soboty i niedziele powtórkowe odcinki pokaże TVN, i to w pakietach. Start 2. sezonu na TVN już dziś o godz. 11:25. Drugi odcinek będzie można zobaczyć o 12:10, a trzeci — o 12:45. Natomiast w niedzielę stacja wyemituje kolejne dwa epizody — o godz. 11:30 i 12:00.

Serial obejrzycie też w serwisie Player.

* Zdjęcie główne:Tomasz Urbanek/TVN/East News

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Ula Cieplak powraca do TVN: już dziś zobaczycie 3 pierwsze odcinki nowej „BrzydUli””

  1. Ciekawe ze serial leci na siódemce a nie zwykłym TVN. No ale trzeba miec czas antenowy dla kolejnego badziewia pokroju Szkoły czy Ukrytej Prawdy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...