Są już zdjęcia Geralta i Ciri, czas na Yennefer. Wiemy też, o czym będzie 2. sezon „Wiedźmina”

Artykuł/Seriale 07.10.2020
Są już zdjęcia Geralta i Ciri, czas na Yennefer. Wiemy też, o czym będzie 2. sezon „Wiedźmina”

Są już zdjęcia Geralta i Ciri, czas na Yennefer. Wiemy też, o czym będzie 2. sezon „Wiedźmina”

Trwają zdjęcia do długo oczekiwanego 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix pokazał już, jak będą wyglądać główni bohaterowie serialu — Geralt i Ciri. W sieci pojawił się też opis fabuły nowego sezonu. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na planie 2. sezonu „Wiedźmina” Netfliksa trwają wzmożone prace — produkcja weszła w etap zdjęciowy, a niedawno pokazano, jak prezentują się w nowej odsłonie główni bohaterowie. Do sieci trafiły zdjęcia Henry’ego Cavilla jako Geralta oraz Freyi Allan wcielającej się w Ciri. Wiadomo też, na czym będzie się koncentrować fabuła drugiego sezonu.

Jeśli ktoś chce mieć niespodziankę, niech przerwie lekturę tego artykułu teraz. Jeśli jednak wasza ciekawość jest jednak większa — czytacie dalej na własną odpowiedzialność.

O czym będzie „Wiedźmin 2”?

Opis fabuły 2. sezonu hitu Netfliksa udostępnił branżowy serwis Deadline. Geralt, przekonany o tym, że Yennefer poniosła śmierć w bitwie o Sodden, zabiera księżniczkę Ciri do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, czyli do swojego domu w Kaer Morhen.

Podczas gdy między królami, elfami, ludźmi i demonami trwa walka o dominację na Kontynencie, Geralt musi ochronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, która drzemie w jej wnętrzu

— donosi Deadline.

Ciri i Geralt na planie nowego sezonu

Na początku tygodnia Henry Cavill  pokazał zdjęcie Geralta w nowym stroju. Do sieci trafiły również zdjęcia Ciri (Freya Allan) pozującej na dziedzińcu w Kaer Morhen. Na dziś z kolei zaplanowano ujawnienie zdjęć Yennefer. Stay tuned!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Good day to everyone in Blaviken who told Geralt that he needed new clothes. And what will destiny bring tomorrow?

Post udostępniony przez The Witcher (@witchernetflix)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Looks like somebody has been spending time with a witcher. And what will destiny bring tomorrow?

Post udostępniony przez The Witcher (@witchernetflix)

2. sezon „Wiedźmina” najprawdopodobniej trafi do biblioteki Netfliksa wczesną jesienią 2021 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

8 odpowiedzi na “Są już zdjęcia Geralta i Ciri, czas na Yennefer. Wiemy też, o czym będzie 2. sezon „Wiedźmina””

  1. Podczas gdy między królami, elfami, ludźmi i demonami trwa walka o dominację na Kontynencie

    Serio tak napisali? Elfy i walka o dominację? W świecie wiedźmina? Oni desperacko próbują przeżyć, zepchnięci na margines, często chowający się po lasach jako Scoia’tael. Taki opis to mógł nasmarować ktoś kto zna uniwersum co najwyżej z gier, a i to nawet nie wiem ;).

    • Walki są pomiędzy nimi to że elfy biorą w ich udział nie znaczy że tego chcą tylko jak już to się bronią. Bronienie się to też uczestniczenie w wojnie

      • Ale tu jest napisane “walka o dominację”, i to sformułowanie nie pasuje. Chyba, że w grach aż tak skrzywili fabułę, przyznam, że w całości przeszedłem tylko pierwszą część. Opieram się na opowiadaniach/sadze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...