Zadziorny Maleńczuk i wyjątkowo nieświąteczna Mariah Carey. Zobacz płytowe nowości tygodnia

Top/Muzyka 03.10.2020
Zadziorny Maleńczuk i wyjątkowo nieświąteczna Mariah Carey. Zobacz płytowe nowości tygodnia

Zadziorny Maleńczuk i wyjątkowo nieświąteczna Mariah Carey. Zobacz płytowe nowości tygodnia

Początek października przyniósł kilka ciekawych muzycznych premier. W piątek nowe albumy wydali m.in. Aloe Blacc, John Bon Jovi, Mariah Carey i Róisín Murphy. Ukazał się również nowy krążek Macieja Maleńczuka pod obiecującym tytułem „Klauzula sumienia”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Aloe Blacc — All Love Everything

„All Love Everything” to tytuł piątego już studyjnego albumu amerykańskiego rapera i producenta, który zyskał większy rozgłos w 2010 roku dzięki przebojowi I Need A Dollar (utwór ten został wykorzystany m.in. w serialu „Jak to się robi w Ameryce” oraz w grze komputerowej Fight Night Champion).

Maciej Maleńczuk — Klauzula sumienia

„Raz pozorna normalność, raz chora moralność i kręci się Polak jak w przerębli guano” — śpiewa na swoim najnowszym solowym krążku Maciej Maleńczuk. Muzyk w „Klauzuli sumienia” bierze na warsztat polskie fobie, stereotypy i przywary, by rozprawić się z nimi w bezlitosny, rockowy sposób. Jedno jest pewne — o tej płycie będzie głośno. I to nie tylko za sprawą mocnego portretu współczesnej Polski, jaki kreśli na krążku Maleńczuk. „Klauzula sumienia” to także dawka porządnej muzyki, a o albumie już mówi się, że to najlepsza płyta wokalisty od lat.

Mariah Carey — The Rarities

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze kawałek, już niebawem w centrach handlowych na całym świecie wybuchnie przedświąteczny szał przy akompaniamencie Last Christmas grupy Wham! i All I Want for Christmas Is You Mariah Carey. Zanim to nastąpi, warto sięgnąć po nową płytę wokalistki, „The Rarities”, na której udowadnia, że ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko świąteczny przebój.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

8 odpowiedzi na “Zadziorny Maleńczuk i wyjątkowo nieświąteczna Mariah Carey. Zobacz płytowe nowości tygodnia”

  1. To jest żart? MC teraz udowadnia że ma do zaoferowania coś więcej niż iż tylko świąteczny przebój? Ludzie, to jedna z najbardziej znanych wokalistek w historii, kobieta z największą ilością singlów #1 (19!!!) i piszecie tak krzywdzące zdanie? Nie róbcie żartów, to co najmniej kompromitujące.

    • To był sarkazm, skierowany do tych, którzy kojarzą Carey jako wokalistkę jednego hitu. Zapewniam, że (niestety) takich osób jest sporo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...