Ratownik stracił pracę, bo zagrał w filmie „Z Dupy”. „Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia”

Artykuł/YouTube 01.10.2020
Ratownik stracił pracę, bo zagrał w filmie „Z Dupy”. „Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia”

Ratownik stracił pracę, bo zagrał w filmie „Z Dupy”. „Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia”

„Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia — w życiu bym nie pomyślał, że kogoś można wypie**olić z pracy przez to, że sobie żartuje w filmie humorystycznym” — napisał na Facebooku Maciej Dąbrowski, autor popularnego na YouTube kanału „Z Dupy”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Maciej Dąbrowski znany z youtube’owego kanału „Z Dupy” poinformował dziś o przykrym incydencie. Okazało się, że mężczyzna, który wystąpił w jednym z filmików vlogera, został z tego powodu zwolniony z pracy. Chodzi o Michała Ryńskiego, ratownika medycznego, który zagrał w materiale o Gorzowie.

Łeło-łeło: karetka? Proszę przyjechać na YouTube’a

To jest Michał. Michał zagrał u mnie w filmie o Gorzowie. Michał jest ratownikiem medycznym. To znaczy — był do wczoraj. Wczoraj dostał od swojego szefa wypowiedzenie, za to, że zagrał w moim filmie.
— poinformował dziś na Facebooku Dąbrowski.

Jak relacjonuje youtuber, mężczyzna miał usłyszeć od swojego szefa, że „zrobił z siebie błazna i jak czuje przypływy aktorstwa, to powinien się w cyrku zatrudnić”:

Szanuję bardzo pracę Michała i chciałbym, żeby tego typu ratownik przyjechał po mnie, kiedy kolejny raz się wypie*dolę na hulajnodze. Ktoś jednak ma wyjebane na ten szacunek i pracę Michała i woli popatrzeć na świat zerojedynkowo.

— nie kryje oburzenia youtuber.

Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia – w życiu bym nie pomyślał, że kogoś można wypierdolić z pracy przez to, że sobie żartuje w filmie humorystycznym. Filmie, który realnie ukazuje problemy danego miasta. W śmieszny, bo w śmieszny sposób, ale prawdziwe problemy.

— pisze vloger.

Cały wpis przeczytacie tutaj:

To jest Michał.
Michał zagrał u mnie w filmie o Gorzowie.
Michał jest ratownikiem medycznym.
To znaczy – był do wczoraj….

Opublikowany przez Z Dupy Czwartek, 1 października 2020

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (16)

34 odpowiedzi na “Ratownik stracił pracę, bo zagrał w filmie „Z Dupy”. „Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia””

 1. Sam bym zwolnił. Skoro reprezentuje poważną instytucje nie ma miejsca na rynsztok. Sorry, ale występując w filmach prymitywnego typa sam się z nim uosabia. Koleś z różowymi włosami, który co 10 słowo przeklina by zdobyć poklask gimnazjalnej widowni nie jest powodem do dumy. Zastanawiający jest fakt, że ten z dvpy ma również kilkunastoletnie dziecko, które zachowuje się poważniej niż on sam. Tyle w temacie.

  • Jaki występ widziałeś ten filmik? Gościu tylko na chwilę podbiegł w stroju ratownika, nic złego się nie stało. Zwolnienie kompletnie bezpodstawne.

  • Tymon chyba nie jest “kilkunastoletni”, nie jestem pewna czy łapie się już na “nastoletni”. I nie Człowiek Warga raczej nie robi filmów dla dzieciaków – bo one faktycznie będą widzieć tylko przekleństwa. No ale widać ty jesteś jeszcze za młody :D

  • Reprezentuje poważna instytucje xD skoro jest taka poważna to może powinna poważnie płacić swoim pracownikom. To nie jest prezes/przedstawiciel handlowy/sprzedawca ktory reprezentuje firme, to zwykly szeregowy pracownik. Na prawde obchodzi Cie co baba z żabki robi w wolnym czasie xD W polsce jest duzo fanów “kabaretow”, jesli by wystapił w czymś takim to już spoko? bo to śmieszy szefa Janusza Polaka?

  • Poważną instytucję? Pogotowie? Buchachachacha!!!! Przecież w każdym pogotowiu są takie jaja, że szkoda gadać, a największe jaja to ile płacą tam z naszych podatkwów za ratowanie zdrowia i życia naszego czyli podatników. Człowieku, to nie Bank of Scotland, ale P O G O T O W I E !!! Czaisz???

 2. Nie mógł mu Szef udzielić pouczenia, dać naganę ? Wykwalifikowani ratownicy są bardzo potrzebni. Strata kolejnego może być bolesna.

  Natomiast to fakt że dzisiaj trzeba uważać co się mówi i co pokazuje w mediach elektronicznych. Nie tylko zwierzchnicy ale i przestępcy chętnie to wykorzystują. Ludzie mają dzisiaj straszną chęć “pokazywania” siebie na forum publicznym.

 3. Nie rozumiem jaki jest sens w cenzurowaniu wulgaryzmów pojawiających się w cytatach. Zwłaszcza, że w ostatnim z nich słowo ocenzurowane wcześniej umknęło uwadze cytującego.

 4. Wygra w sądzie , chyba że kontaktowy to może być większy problem. Z pewnością nie jest to powód do zwolnienia. Jednak pewien niesmak jest w kwestii postawy ratowników na filmie, wiem, humorystycznym. Chodzi o to że odmówili pomocy pacjentowi, bo…z innego miasta. Pomyślcie jaka była by gownoburza gdyby podobnie zrobił policjant lub strażak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...