Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie. Vito Bambino i Kraksa wyznaczają muzyczne trendy jesieni

Top/Muzyka 26.09.2020
Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie. Vito Bambino i Kraksa wyznaczają muzyczne trendy jesieni

Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie. Vito Bambino i Kraksa wyznaczają muzyczne trendy jesieni

Jesień to najlepszy czas na nadrabianie książkowych i serialowych zaległości albo po prostu beztroskie zaleganie pod ulubionym kocem, koniecznie z dobrą muzyką w uszach — a tej z pewnością w najbliższych dniach nie będzie brakować. Oto najciekawsze premiery płytowe tygodnia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Mikromusic — Kraksa

Propozycja wprost idealna dla jesieniar i jesieniarzy oraz… miłośników czworonogów. Tytuł najnowszej płyty Mikromusic to imię psa wokalistki grupy, Natalii Grosiak. Piosenkarka adoptowała Kraksę 15 lat temu i to właśnie jej poświęcona jest ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem. Słowem — melancholijnie, refleksyjnie i o miłości: nie tylko do zwierząt, ale i do siebie samego.

Opublikowany przez Mikromusic Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

 

Vito Bambino — Poczekalnia

To pierwszy solowy krążek Mateusza Dopieralskiego znanego szerzej jako Vito Bambino. Tym razem wokalista związany z grupą Bitamina postanowił pójść własną drogą i zaproponował fanom autorski materiał. „Poczekalnia” jest autobiograficzną opowieścią muzyka, a każdy promujący ją singiel nawiązuje do nieco innej stylistyki. Wydawnictwo promuje singiel pt. Bunkrów nie ma, który — jak przyznaje sam artysta — nawiązuje do ulubionej polskiej komedii Vito Bambino.

Diana Krall — This Dream of You

The queen has spoken — chciałoby się rzec o jesiennym powrocie Diany Krall i jej nowym albumie. Materiał zarejestrowany na krążku „This Dream Of You” pochodzi z sesji z lat 2016-2017, przy których Krall pracowała w duecie z Tommym LiPumą — przyjacielem i wieloletnim muzycznym partnerem, który zmarł w 2017 r. w wieku 80 lat. Na nowym albumie królowa jazzu występuje u boku Johna Claytona, Jeffa Hamiltona, Anthony’ego Wilsona, Christiana McBride’a, Russella Malone i Alana Broadbenta. Na playliście znajdziemy utwory takie jak Autumn In New York i Singing In The Rain. Czy można wymarzyć sobie lepsze tytuły na jesienny chill?

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

4 odpowiedzi na “Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie. Vito Bambino i Kraksa wyznaczają muzyczne trendy jesieni”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...