Singiel Viki Gabor promuje nową animację Netfliksa. O czym jest „Wyprawa na Księżyc”?

News/Film 25.09.2020
Singiel Viki Gabor promuje nową animację Netfliksa. O czym jest „Wyprawa na Księżyc”?

Singiel Viki Gabor promuje nową animację Netfliksa. O czym jest „Wyprawa na Księżyc”?

Dziś zadebiutował singiel promujący najnowszy film animowany Netfliksa pt. „Wyprawa na Księżyc”. Cover piosenki „Rocket to the Moon” nagrała polska wokalistka młodego pokolenia, Viki Gabor.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior idzie jak burza — niedawno ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Gateway”, wcześniej nastolatka nagrała hit „Ramię w ramię” w duecie z Kayah. Dziś z kolei w sieci zadebiutował nowy singiel Viki Gabor pt. „Rocket to the Moon”, będący polskim coverem utworu promującego animację Netfliksa pt. „Wyprawa na Księżyc”.

Polski tytuł piosenki to „Wznieść się chcę” i można go posłuchać m.in. na Spotify i w Apple Music. Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

„Wyprawa na Księżyc” — co wiemy o animacji?

Reżyserem  „Wyprawy na Księżyc” jest nagrodzony Oscarem animator Glen Keane („Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”). Nowa animacja wyprodukowana przez Netflix opowiada o rezolutnej dziewczynce, która stawia przed sobą ambitny cel pragnie udowodnić całemu światu istnienie legendarnej bogini Księżyca. W tym celu buduje rakietę i rusza w Kosmos. Nagle jej wyprawa przybiera nieoczekiwany obrót i bohaterka trafia do baśniowej krainy pełnej dziwacznych stworzeń.

Film zadebiutuje na Netfliksie 23 października.

*Zdjęcie główne: Universal Music Poland/Dawid Ziemba

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...