Sir David Attenborough założył konto na Instagramie, aby ratować naszą planetę. Profil stał się hitem sieci

News/Trendy 25.09.2020
Sir David Attenborough założył konto na Instagramie, aby ratować naszą planetę. Profil stał się hitem sieci

Sir David Attenborough założył konto na Instagramie, aby ratować naszą planetę. Profil stał się hitem sieci

Jego głos znają wszyscy. Od lat kojarzony jest z programami przyrodniczymi, w których opowiada o zwierzętach w ich naturalnym środowisku. Teraz sir David Attenborough postanowił założyć Instagrama, aby przekonać wszystkich, że musimy ratować naszą planetę. I poszło mu to bardzo dobrze. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Głos sir Davida Attenborough od dekad słyszymy w kolejnych programach przyrodniczych. I chociaż opowiadanie o zwierzętach i ich środowisku nie jest to najbardziej rock&rollowym zajęciem, to wśród swoich fanów uchodzi za prawdziwą gwiazdę rocka. Gdziekolwiek się nie pojawi wzbudza ekscytację. Pomimo sędziwego wieku (ma już 94 lata!) skutecznie przemawia do młodego pokolenia, któremu na sercu leży los naszej planety. Ostatnio ponownie to udowodnił, wchodząc w nowe dla siebie środowisko.

Sir David Attenborough założył konto na Instagramie.

Na razie na jego profilu nie znajdziemy wielu postów. W mediach społecznościowych zamieścił do tej pory jeden filmik. Ale możemy być pewni, że będzie ich więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

David Attenborough has spent a lifetime travelling, exploring the wild places of our planet and documenting the living world in all its variety and wonder. He’s also witnessed the damaged caused. Saving our planet is now a communications challenge. We know what to do, we just need the will. That’s why we want to share this message on Instagram. Because there is hope and together, we can inspire change. Social media isn’t David’s usual habitat so while he’s recorded messages solely for Instagram, like the one in this post, we’re helping to run this account. In case you’re wondering, ‘we’ are Jonnie and Colin and we worked with David on A Life On Our Planet. So, as well as sharing the messages he’s recorded especially for this account we’ll also post some exclusive clips and behind the scenes content. Stay tuned.

Post udostępniony przez A Life On Our Planet (@davidattenborough)

Jak słyszymy w opublikowanym filmiku profil został założony w szczytnym celu. Sir David Attenborough chce nas zachęcić do ratowania naszej planety, bo ta ma kłopoty – kontynenty płoną, lodowce się topią, a ryb ubywa z oceanów. Z tego względu przez najbliższe tygodnie ma zamiar zamieszczać kolejne posty, w których będzie wyjaśniał jak radzić sobie z danymi problemami.

Werwy i popularności mogą mu pozazdrościć o wiele młodsze influencerki.

94-latek z łatwością odnalazł się w mediach społecznościowych. Jego profil w ciągu godziny zaczęło obserwować 200 tys. użytkowników. Nie minęła jeszcze doba, a jest już ich ponad dwa miliony.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

5 odpowiedzi na “Sir David Attenborough założył konto na Instagramie, aby ratować naszą planetę. Profil stał się hitem sieci”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...