Krzysztof Bosak mędrcem i bohaterem internetu. Od kilku dni furorę robi #ZapytajKrzycha

Artykuł/Trendy 18.09.2020
Krzysztof Bosak mędrcem i bohaterem internetu. Od kilku dni furorę robi #ZapytajKrzycha

Krzysztof Bosak mędrcem i bohaterem internetu. Od kilku dni furorę robi #ZapytajKrzycha

Czasem jedno zdanie osoby publicznej jest w stanie przejść do annałów popkultury i przy okazji dać masę zabawy internautom. Najlepszym tego przykładem stał się, chyba trochę bezwiednie, Krzysztof Bosak. #ZapytajKrzycha robi furorę w sieci.

Wszystko zaczęło się od dyskusji z 13 sierpnia 2020 roku, w której brał udział Krzysztof Bosak, a dotyczyła ona zagadnień dotyczących uboju rytualnego. Podczas konwersacji na Twitterze w odpowiedzi na opinię jednego z użytkowników, który sprzeciwiał się bestialskiemu zabijaniu zwierząt bez ogłuszania, Bosak odparł już w pierwszym zdaniu:

Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

I właśnie to pierwsze zdanie zrobiło niemałą furorę w sieci. Internauci szybko podłapali nadarzającą się okazję i zaczęli doklejać odpowiedź Bosaka do swoich, często prześmiewczych i absurdalnych (choć czasem też i nawiązujących do sytuacji politycznej) pytań. Tym samym obnażając, chcąc nie chcąc, słabość jego argumentów i filozofii życiowej.

W każdym razie #ZapytajKrzycha od wielu dni trenduje w sieci, a my postanowiliśmy zebrać najlepsze z nich w jednym miejscu.

Mądrość i humor ludu czasem nie ma sobie równych.

A wy o co spytalibyście się Krzysztofa Bosaka?

Dołącz do dyskusji (17)

94 odpowiedzi na “Krzysztof Bosak mędrcem i bohaterem internetu. Od kilku dni furorę robi #ZapytajKrzycha”

 1. Beznadziejne typowe działania lewicy wycinanie tekstu i wklejanie swojej ideologii “czy można powiesić homoseksualistę” Można.Gdyby to było złe Bóg by innaczej świat stworzył .Takie określenie też pasuje ale po co pisać takie bzdury.Myślałem że Macie coś ciekawego do powiedzenia

   • Jak masz 15 lat i swoją wiedzę gospodarczą ukształtowałeś po przeczytaniu definicji ekonomii klasycznej w Simple English na Wikipedii, to tak, rzeczywiście, można tak sądzić.

   • rzeczowego? tak. skutecznego? tak. racjonalnego? absolutnie nie, to niestety brunatna koszula ukryta pod ładnym garniturkiem i sposobem wysławiania się. a szkoda.

 2. Kochani, od kilku dni walczę o wolność dla karpi, wigilia za pasem i niedługo rozpocznie się rzeź tych uroczych zwierzątek, błagam przyłączcie się do mnie, WYPUŚCIĆ KARPIE DO MORZA!!!

 3. W sumie czemu się dziwić – jeśli mówi się głupoty, to potem nie można się dziwić, że jest jakaś reakcja…

  Tak to właśnie wygląda ta nasza infantylizacja wiary, bez żadnych głębszych przemyśleń, bez jakiegokolwiek zastanowienia. Powtarzanie haseł, przy których już 10 – latkowi powinna się zapalić lampka ostrzegawcza…

  • z całym szacunkiem ale Leppera w tym towarzystwie ciężko nazwać błaznem. Był dosyć prostym człowiekiem ale jako jeden z niewielu polityków miał jaja i nie bał się użyć ostrych słów. Korwin czy Bosak to zwykłe pajace, prawdziwa błazenada to wojenka PO vs PiS wsparta baśniami o wąsach wałęsy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...