Powstanie filmowa biografia Madonny. Wyreżyseruje ją… sama królowa popu

News/Film 16.09.2020
Powstanie filmowa biografia Madonny. Wyreżyseruje ją… sama królowa popu

Powstanie filmowa biografia Madonny. Wyreżyseruje ją… sama królowa popu

To się nazywa zdrowy egocentryzm — Madonna wyreżyseruje film o sobie samej. „Chciałabym pokazać całemu światu tę wspaniałą podróż, w jaką zabrało mnie życie” — mówi ikona popu. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W wyzwaniu wspomoże Madonnę producentka jej filmowej biografii — dwukrotnie nominowana do Oscara Amy Pascal.

Ten film będzie dla mnie dużym, ale i ekscytującym wyzwaniem. Znam Madonnę od lat, odkąd wspólnie pracowałyśmy nad filmem „Ich własna liga” (z 1992 r. — przyp. red.). Nie mogę sobie wyobrazić niczego bardziej emocjonującego, niż praca z Madonną i już nie mogę się doczekać, kiedy prawdziwa historia jej życia trafi na duży ekran

— mówi Pascal („Spider-Man Uniwersum”, „Małe kobietki”, „Czwarta władza”).

Entuzjazmu nie kryje również Donna Langley z Universal Filmed Entertainment Group, które to studio wyprodukuje film o Madonnie:

Za sprawą swojego daru tworzenia sztuki, która zarówno jest przystępna, jak i wykraczająca poza utarte schematy, Madonna ukształtowała naszą kulturę w wyjątkowy sposób

— podkreśla Langley, która nazwała piosenkarkę „ikoną” i „buntowniczką”.

Madonna: kto opowie moją historię lepiej niż ja sama?

Chciałabym pokazać tę niesamowitą podróż, w jaką zabrało mnie życie jako artystkę, wokalistkę i tancerkę — ale również jako człowieka, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na tym świecie

— przyznaje bohaterka i jednocześnie współtwórczyni filmu.

Ten film przede wszystkim opowiadać będzie o muzyce. To muzyka i sztuka trzymają mnie przy życiu. Poza tym mam w zanadrzu jeszcze tak wiele nieopowiedzianych i inspirujących historii — kto opowie o nich lepiej niż ja sama?

— dodaje Madonna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Are you ready for the story of my life………………..✍️ Am I? #livetotell #diablocody #screenplay

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Na razie film jeszcze nie otrzymał tytułu i nie wiemy, kiedy trafi na ekrany kin. Wiadomo jednak, że oprócz Langley i Pascal, nad biografią Madonny pracować będą m.in. Sara Zambreno („W.E. Królewski romans”), Guy Oseary („Aniołki Charliego”, „Sandy Wexler”) i Erik Baiers („Salon piękności”, „Na topie”).

To nie będzie pierwsza przygoda Madonny z kinem. Poza występem we wspomnianym filmie „Ich własna liga”, Madonna zagrała też w nagrodzonej Oscarem „Evicie” (1996) Alana Parkera, „Kim jest ta dziewczyna?” (1987) i „Rejsie w nieznane” z 2002 r. (film można obejrzeć na Netfliksie). Jako reżyserka zadebiutowała w 2008 r. filmem „Miłość i seks”, a trzy lata później stanęła za kamerą filmu „W.E. Królewski romans”.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

16 odpowiedzi na “Powstanie filmowa biografia Madonny. Wyreżyseruje ją… sama królowa popu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...