Kendrick Lamar potwierdzonym headlinerem Open’era 2021

News/Muzyka 16.09.2020
Kendrick Lamar potwierdzonym headlinerem Open’era 2021

Kendrick Lamar potwierdzonym headlinerem Open’era 2021

To już pewne. Kendrick Lamar wystąpi podczas nadchodzącej edycji Open’er Festival. Raper pojawi się w Gdyni w przyszłym roku.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na rozrywkowo-artystyczny aspekt naszego życia. Odwołano wszelkie możliwe imprezy masowe, z koncertami i festiwalami na czele. Pol’and’Rock przeniósł się co prawda do internetu, ale organizatorzy większości wydarzeń na podobną skalę nie mogli sobie na to pozwolić. Co chwilę informowani więc byliśmy o kolejnych przesunięciach.

Program Open’er Festival 2021

Jedną z ofiar pandemii był w tym roku Open’er Festival. W kwietniu organizatorzy poinformowali, że nie spotkamy się w lipcu w Gdyni na koncertach z udziałem gwiazd światowego formatu. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że impreza powróci w przyszłym roku. Między 30 czerwca a 3 lipca 2021 roku wydarzenie ma się odbyć zgodnie z planem. Wszyscy zadawaliśmy sobie jednak pytanie, kto na nim wystąpi.

Organizatorzy zapowiadali, że co się odwlecze, to nie uciecze. Program ma być ten sam, ale uzupełniony o kilka dodatkowych punktów. I wiadomo już, że tegoroczny headliner faktycznie wystąpi podczas nadchodzącej edycji. Na facebookowym fanpage’u imprezy pojawił się następujący post:

Confirmed! Kendrick Lamar headlinerem Open’era 2021! 🔥 30 czerwca, Gdynia, Orange Main Stage! We gonna be alright! 🎫…

Opublikowany przez Open’er Festival Środa, 16 września 2020

 

Kendrick Lamar headlinerem Open’er Festival 2021

Występ Kendricka Lamara będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów rapu. Aktualnie jest on bowiem jedną z największych gwiazd parających się tym gatunkiem muzycznym. Znany on jest z podejmowania w tekstach trudnych tematów. Jego ostatni studyjny krążek „DAMN” zadebiutował na szczycie Billboardu. Do swoich licznych sukcesów może też zaliczyć nominację do Oscara za utwór promujący film MCU „Czarna pantera”.

Open’er Festival 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2021 roku.

Bilety można zamawiać na stronie organizatora imprezy.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

Jedna odpowiedź do “Kendrick Lamar potwierdzonym headlinerem Open’era 2021”

  1. Nie można było napisać “gwiazda wieczoru”? Trzeba było użyć niepolskiego słowa?

    Edit: wiem, wiem, tak jest modniej i świadczy o światowości autora :D

    • Słowo “headliner” jest słowem powszechnie używanym przez organizatorów festiwali oraz festiwalowiczów i festiwalowiczki. No i z racji tego, że się przyjęło, nam też zdarza się go używać :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...