Najnowszy film studia Pixar już dostępny na VOD. Dzisiaj premiera „Naprzód” na HBO i HBO GO

News/Film 13.09.2020
Najnowszy film studia Pixar już dostępny na VOD. Dzisiaj premiera „Naprzód” na HBO i HBO GO

Najnowszy film studia Pixar już dostępny na VOD. Dzisiaj premiera „Naprzód” na HBO i HBO GO

Studio Disney/Pixar może się pochwalić olbrzymią liczbą kultowych filmów animowanych, które zawładnęły wyobraźnią tak dzieci, jak i dorosłych. Ich najnowsza produkcja, czyli fantastyczna komedia „Naprzód” zadebiutowała właśnie na platformie HBO GO. Narzekać nie mogą posiadacze telewizorów, bo film zostanie też pokazany na HBO.

Kinowa premiera „Naprzód” przypadła na luty 2020 roku, więc mamy do czynienia ze stosunkowo szybkim przeniesieniem tytułu na VOD. Dość powiedzieć, że w niektórych polskich miastach produkcja Disneya wciąż jest dostępna do obejrzenia na dużym ekranie. Ta decyzja wytwórni wynika zapewne z obecnej sytuacji kin i ograniczonych możliwości dalszego zarobkowania „Naprzód” na tym polu dystrybucji.

Najnowszy film studia Pixar opowiada historię dwójki braci żyjących w fantastycznym świecie pełnym trolli, minotaurów i centaurów. Jeszcze przed ich narodzinami mityczne stworzenia zaczęły zwracać jednak coraz większą uwagę na rozwój technologii, a teraz żyją w warunkach mniej więcej odpowiadających ludziom. Magia nie została całkowicie zapomniana, ale mało kto już jej używa. Aż do momentu, gdy Janko i Bogdan dowiadują się o czarze przygotowanym przez ich zmarłego ojca. Dzięki niemu będą mogli spędzić z nieżyjącym rodzicem dodatkowe 24 godziny. Niestety, próba przywołania ojca kończy się połowicznym sukcesem. I to dosłownie.

Naprzód” jest już dostępny na HBO GO. Posiadacze kanałów stacji na obejrzenie tytułu będą musieli poczekać nieco dłużej.

Fani produkcji Pixara przed wyświetleniem produkcji będą mieli jeszcze jedną decyzję do podjęcia. Czy włączyć film z oryginalną ścieżką dźwiękową czy może z polskim dubbingiem? To niełatwy wybór, bo w obu znalazło się kilka głośnych aktorskich nazwisk. W angielskiej wersji głosy pod bohaterów podłożyli m.in. Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Ali Wong, Mel Rodriguez i Grey Griffin. W polskiej obsadzie znaleźli się z kolei Jakub Gawlik, Paweł Małaszyński, Edyta Olszówka, Michał Piela, Grzegorz Damięcki i Aneta Todorczuk-Perchuć.

Telewizyjna premiera animacji „Naprzód” od studia Pixar odbędzie się 13 września o 20:10 na kanale HBO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...