Światowa premiera nowej „Wonder Woman” przesunięta. Powód? Oczywiście „Tenet” Nolana

News/Film 11.09.2020
Światowa premiera nowej „Wonder Woman” przesunięta. Powód? Oczywiście „Tenet” Nolana

Światowa premiera nowej „Wonder Woman” przesunięta. Powód? Oczywiście „Tenet” Nolana

Wbrew wcześniejszym planom, film „Wonder Woman 1984” nie trafi na ekrany 2 października. Wytwórnia Warner Bros właśnie poinformowała o opóźnieniu premiery — sequel filmu o superbohaterce zadebiutuje w kinach dopiero w Boże Narodzenie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Niedawna premiera filmu „Tenet” Christophera Nolana była prawdziwym testem na to, czy widzowie są gotowi na powrót do kin. Po przeanalizowaniu wyników oglądalności filmu, wytwórnia Warner Bros postanowiła nie przyćmiewać jego premiery i zdecydowano o przesunięciu sequela o Wonder Woman.

„Wonder Woman 1984”: premiera dopiero w grudniu

Pierwotnie film „Wonder Woman 1984” miał mieć swoją światową premierę już 2 października. Jednak wytwórnia Warner Bros odpowiedzialna za sequel o superbohaterce zdecydowała, że pozwoli jeszcze widzom nacieszyć się „Tenetem” (a jego twórcom zarobić więcej pieniędzy) i przesunęła datę debiutu nowego filmu.

Tym samym nowa „Wonder Woman” trafi na ekrany dopiero w Boże Narodzenie, czyli 25 grudnia. Zapewne studio wzięło też pod uwagę fakt, że wcześniej, 6 listopada, do kin wejdzie superprodukcja Marvela i Disneya, czyli „Czarna Wdowa”.

Jaka będzie nowa „Wonder Woman”?

Za reżyserię kontynuacji „Wonder Woman” ponownie odpowiada Patty Jenkins, a w tytułowej roli znów zobaczymy Gal Gadot:

Patty to wyjątkowa twórczyni, która stworzyła niezwykle dynamiczny film — z pewnością pokochają go kinomani na całym świecie, niezależnie od wieku

mówi Toby Emmerich, prezes Warner Bros.

Jesteśmy bardzo dumni z tego filmu i już nie możemy się doczekać, aż w Święta pokażemy go widzom

— dodaje.

Z kolei Patty Jenkins zwróciła się bezpośrednio do fanów „Wonder Woman” i poprosiła ich o jeszcze trochę cierpliwości:

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że zarówno ja, jak i Gal, bardzo kochamy oddanych fanów „Wonder Woman” i bardzo cieszymy się, że film budzi waszą ekscytację.

— mówi Jenkins.

Jestem świadoma, że wiele osób czeka na to, by obejrzeć ten film na dużym ekranie i dzielić to doświadczenie z innymi. Dlatego mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko temu, by poczekać na premierę chwilę dłużej.

— podkreśla reżyserka

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

6 odpowiedzi na “Światowa premiera nowej „Wonder Woman” przesunięta. Powód? Oczywiście „Tenet” Nolana”

  1. Jeśli chodzi o ścisłość, to pierwotnie Wonder Woman 1984 miała mieć premierę w 2019 roku, później zmienili datę na czerwiec 2020, sierpień i następnie październik. Teraz planują grudzień więc Polsce pojawi się pewnie dopiero w 2021 :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...