„Moda na sukces” i koronawirus: scena „namiętnego” pocałunku z manekinem podbija sieć

Artykuł/Seriale 07.09.2020
„Moda na sukces” i koronawirus: scena „namiętnego” pocałunku z manekinem podbija sieć

„Moda na sukces” i koronawirus: scena „namiętnego” pocałunku z manekinem podbija sieć

Jak nakręcić scenę namiętnego pocałunku i jednocześnie nie narazić aktorów na potencjalne zakażenie COVID-19? Twórcy „Mody na sukces” mają na to ciekawy patent.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Sanitarne obostrzenia spowodowane pandemią nie ułatwiają życia twórcom filmów i seriali. Najwięcej trudności przysparzają oczywiście sceny miłosne, podczas których trudno zachować wymagany dystans społeczny. 

Niedawno pisaliśmy o specjalnym poradniku stworzonym przez brytyjskich reżyserów, w którym filmowcy radzili, jak bezpiecznie kręcić sceny intymne w dobie pandemii. A co z niewinnymi pocałunkami? Te w końcu, choć zwykle trwają kilka sekund, również mogą stanowić zagrożenie dla obsady filmu. 

Potrzeba matką wynalazków, pandemia — nietypowych patentów

Na nietypowy pomysł wpadli twórcy kultowego serialu-tasiemca, czyli „Mody na sukces” (że też ktoś to jeszcze ogląda…). Do sieci trafiło nagranie, w którymi widzimy fragment serialu, w którym jeden z bohaterów całuje się… z manekinem. 


Patent ten oczywiście nie uszedł uwadze internautów, którzy szybko rozpowszechnili wideo w mediach społecznościowych. Reakcje? Bardzo różne:

„Absurd. Naprawdę nie mogli tego wymyślić jakoś inaczej?”

„Cóż, przynajmniej ekipa i obsada wróciły na plan”

„Szanuję to”

„Witam w moim świecie”

— czytamy w komentarzach.

Wśród wpisów pojawiło się również nawiązanie do głośnego filmu „Miłość Larsa”, w którym bohater grany przez Ryana Goslinga zakochuje się w dziewczynie-lalce.

 

Cóż, gdzie jak gdzie — ale na planie „Mody na sukces” manekinów brakować nie powinno. Mam tylko nadzieję, że po każdym dublu „rekwizyty” są starannie dezynfekowane.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...