Robienie zakupów online w Empiku stanie się znacznie przyjemniejsze. Firma wprowadza darmowe dostawy

News/Media 02.09.2020
Robienie zakupów online w Empiku stanie się znacznie przyjemniejsze. Firma wprowadza darmowe dostawy

Robienie zakupów online w Empiku stanie się znacznie przyjemniejsze. Firma wprowadza darmowe dostawy

Empik ogłosił duże zmiany w programach Mój Empik i Empik Premium. Od teraz wszystkie zakupy online otrzymają darmową dostawę do Paczkomatów i innych punktów odbioru. Co jeszcze uzyskamy dzięki usłudze Empik Premium Free?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że na kilka miesięcy zakupy online stały się jedyną opcją dostępną dla Polaków szukających popkulturowych nowości. Naprzeciw potrzebom wynikłym z kryzysowej sytuacji wyszedł wówczas Empik, który zaproponował wszystkim swoim klientom usługę Empik Premium przez 60 dni za darmo.

Zapewniło to kupującym dostęp do darmowych dostaw, zniżki na zakupy i ułatwione korzystanie z pokaźnej biblioteki Empik GO. Akcja promocyjna cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, że firma później ją jeszcze dodatkowo przedłużyła. A teraz na bazie tamtego pomysłu powołała zupełnie nową usługę.

Empik Premium Free będzie zupełnie darmowym programem, w ramach którego dostaniemy wiele udogodnień dostępnych w ramach poprzedniej promocji.

Jak podano w oficjalnej informacji prasowej, internetowe zakupy dla użytkowników Empik Premium Free staną się znacznie przyjemniejsze dzięki stałej opłacie 0 zł za dostawę do Paczkomatów i innych punktów odbioru. Osoby mające tego typu lokalizacje w pobliżu swojego miejsca zamieszkania będą więc mogły znacznie ograniczyć koszty kolejnych transakcji. Oprócz tego użytkownicy nowego programu otrzymają dostęp do setek audiobooków, ebooków oraz pełnego katalogu podcastów w aplikacji Empik GO.

Nie brakuje tam też oryginalnych treści, gdyż sieć sklepów w ostatnim czasie mocno zainwestowała w seriale audio takie jak „Fucking Bornholm”, „Kroniki koronawirusowe” czy „Kwestia ceny”. Empik zaoferuje ponadto swoim klientom cykliczne promocje i rabaty na zakupy w salonach i na Empik.com. Co ciekawe, Empik Premium Free zastępuje powstałą kilka lat temu usługę Mój Empik. Jej dotychczasowi posiadacze zostaną automatycznie przeniesieni do nowego programu. Jest on natomiast otwarty także dla zupełnie nowych użytkowników.

Empik Premium czy Empik Premium Free?

Firma nie rezygnuje przy tym z płatnej subskrypcji w wysokości od 6,67 zł za miesiąc w ramach Empik Premium (obecnie trwa promocja pozwalająca na wykupienie subskrypcji na rok za 39,99 zł). Będzie się ona wiązać z wyższymi rabatami na produkcji sprzedawane w sieci sklepów oraz różnymi dodatkowymi atrakcjami. Empik przygotował specjalną tabelę porównawczą pokazującą różnice między obiema usługami.

empik premium free

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...