I ty możesz zostać bohaterem komiksu autorstwa Keanu Reevesa. Wystarczy zapłacić 2,5 tys. dolarów

News/Komiksy 02.09.2020
I ty możesz zostać bohaterem komiksu autorstwa Keanu Reevesa. Wystarczy zapłacić 2,5 tys. dolarów

I ty możesz zostać bohaterem komiksu autorstwa Keanu Reevesa. Wystarczy zapłacić 2,5 tys. dolarów

Keanu Reeves pracuje nad własnym komiksem. „BRZRKR” opowie historię tajemniczego wojownika Berzerkera. Właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy, w której wszyscy chętni mogą wesprzeć najnowszy projekt aktora.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na portalu crowdfundingowym Kickstarter trwa zbiórka, mająca na celu wsparcie nowego projektu Keanu Reevesa. Jest nim komiks, który aktor współtworzy z Mattem Kindtem („Folklords”,  „Justice League of America”) i Ronem Garneyem („Wolverine”, „Kapitan Ameryka”). Wydawnictwo powstające dla  Boom! Studios zilustruje Alessandro Vitti.

O czym opowiada „BRZRKR”?

Berzerker, główny bohater komiksu, urodził się 80 tys. lat temu i jest potomkiem boga wojny. Jako półbóg musi odnaleźć się we współczesnym świecie, a żeby odkryć prawdę o sobie samym, decyduje się na tajną i pełną niebezpieczeństw współpracę z amerykańskim rządem. Historia ukazana w komiksie „BRZRKR” ma być pełna zwrotów akcji i sensacji, a jej bohater ma przypominać wizualnie Keanu Reevesa.

BRZRKR Keanu Reeves

Nadzwyczajny sukces zbiórki

Choć zbiórka na Kickstarterze wystartowała zaledwie dzień temu, obecnie przekroczyła założony przez twórców budżet (50 tys. dolarów) aż siedmiokrotnie: na ten moment udało się bowiem zebrać ponad 350 tys. dolarów, a w zbiórkę zaangażowały się prawie 4 tysiące osób.

Nic dziwnego — fani, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt, mogą liczyć na specjalne względy: to właśnie oni będą mogli przedpremierowo zamówić trzy pierwsze tomy komiksu (które rozsyłane będą kolejno we wrześniu 2021 roku oraz w kwietniu i wrześniu 2022 roku).

Pula profitów obejmuje aż 10 nagród — najtańsza z nich kosztuje 50 dolarów i obejmuje wspomniane trzy części „BRZRKR”, a najdroższa wymaga wpłaty niespełna 2500 tys. dolarów. Ci, którzy zdecydują się na najwyższą formę wsparcia, oprócz wielu innych atrakcji, będą mogli sami pojawić się w komiksie.

Zachęceni? Zbiórkę można wesprzeć tutaj.

Nagrody za wsparcie komiksu

Teksty, które musisz przeczytać:

Keanu Reeves w „Replikantach”, „To: Rozdział 2” i „Wychowane przez wilki”. HBO ogłasza kilkadziesiąt nowości na październik

HBO oficjalnie ogłosiło ramówkę na najbliższy miesiąc. Październik 2020 przyniesie widzom stacji kilkadziesiąt głośnych tytułów, w tym hollywoodzkie filmy i zupełnie nowe seriale. Na liście pociągających produkcji znajdziemy takie dzieła jak „Wychowane przez wilki”, „Mroczne wody”. „To: Rozdział 2” czy „Małe kobietki”. Pełna lista poniżej.

Artykuł/TV 24.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...