Jest piątek, są nowości. Sprawdź, co nowego wpadło dziś na Netfliksa

Artykuł/VOD 28.08.2020
Jest piątek, są nowości. Sprawdź, co nowego wpadło dziś na Netfliksa

Jest piątek, są nowości. Sprawdź, co nowego wpadło dziś na Netfliksa

Zazwyczaj piątek kojarzy się z nadchodzącym weekendem. Mnie, obok, rzecz jasna, nieuniknionego przemijania, przychodzi na myśli również aktualizacja Netfliksa.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Można zauważyć, że jeszcze kilkanaście miesięcy temu lwia część nowości czerwonego serwisu VOD pojawiała się właśnie w ostatni dzień pracującego tygodnia. Te filmy i seriale, które wpadały w inne dni były albo hitami, które pewnie ze względu na umowy licencyjne, warto było puścić jak najszybciej, albo wręcz przeciwnie – Netflix nie traktował ich jako priorytet. Cała reszta, w tym produkcje oryginalne, wpadały w piątki.

Od jakiegoś czasu można jednak zauważyć, że nowości pojawiają się również w inne dni tygodnia. Być może Netflix chce w ten sposób równomiernie rozłożyć nasze zainteresowanie, być może chodzi o wrażenie, że w usłudze cały czas coś się dzieje.

Netflix: nowości serwisu na weekend – co obejrzeć?

Prawie jak gwiazda rocka

Najnowszy film Netfliksa opowie o Amber Appleton, siedemnastolatce z życiowymi trudnościami. Mimo młodego wieku dziewczyna pomaga matce w kompletowaniu miesięcznego budżetu pracą w sklepie ze słodyczami. Musicie bowiem wiedzieć, że jej rodzina mieszka… w autobusie. Amber część czasu spędza również w domu opieki, gdzie opiekuje się starszymi ludźmi. Dziewczyna ma jednak marzenie, chce zostać gwiazdą rocka. Czy jej się to uda?

Odpowiedź dzisiaj w serwisie Netflix.

Tajemnicze początki

Polacy lubią hiszpańskie tytuły, co zdaje się potwierdzać niemałe zainteresowanie „Domem z papieru”, ale też innymi, mniej spektakularnymi. Dzisiejsza premiera zapowiada się jednak wyjątkowo osobliwie. Fabuła „Tajemniczych początków” opowie o poszukiwaniu mordercy przez policję. Rzecz w tym jednak, że służby porządkowe o pomoc muszą zgłosić się do grupki nerdów, gromadzących się w lokalnym sklepie z komiksami. Zabójca w swoich zbrodniach nawiązuje bowiem do… superbohaterów.

„Tajemnicze początki” od dzisiaj na Netfliksie

Inne tytuły, które pojawiły się dzisiaj w serwisie Netflix:

 • Nieustraszony
 • Unlucky Ploy: Sezon 1
 • Wyznania morderców: Na wolności
 • Cobra Kai
 • Masaba Masaba
 • Santana
 • Zengo

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Jest piątek, są nowości. Sprawdź, co nowego wpadło dziś na Netfliksa”

 1. Rzecz w tym jednak, że służby porządkowe o pomoc muszą zgłosić się do grupki nerdów, gromadzących…

  Gromadzących co? Się? Coś gromadzą, a jeśli tak, to co?

 2. Osobiście nie wiem jak można jeszcze oglądać na tej platformie, jest masa innych lepszych i tańszych. Zostawiam jedną tutaj dla chętnych, wszystkie filmy i seriale są dostępne, jedynie cena niższa no i nie ma limitu liczby osób na koncie. Dla chętnych: http://filmowo-online.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...