Nowe plotki na temat „The Mandalorian” i serialu o Obi-Wanie. Chodzi o Ahsokę Tano i Anakina

Seriale 27.08.2020
Nowe plotki na temat „The Mandalorian” i serialu o Obi-Wanie. Chodzi o Ahsokę Tano i Anakina

Nowe plotki na temat „The Mandalorian” i serialu o Obi-Wanie. Chodzi o Ahsokę Tano i Anakina

Disney w ostatnich miesiącach dostarczył fanom „Star Wars” niewielu oficjalnych informacji na temat przyszłych produkcji rozgrywających się w odległej galaktyce. Nie brakuje natomiast najróżniejszych plotek i doniesień od anonimowych źródeł. Najnowsze wieści dotyczą dwóch seriali zmierzających na Disney+.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wielbiciele „Gwiezdnych wojen” od czasu przejęcia marki przez wytwórnię Disney przeżywają prawdziwy emocjonalny roller coaster. A to dlatego, że na każdą udaną produkcję pokroju „The Mandalorian” czy „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” przypadała jeszcze większa filmowa katastrofa taka jak „Skywalker. Odrodzenie”. Pomimo poważnego konfliktu z szefostwem Lucasfilmu fandom „Star Wars” żywił jednak stosunkowo duże nadzieje w stosunku do serialowych projektów tworzonych pod dowództwem Dave’a Filoniego i Jona Favreau.

Niestety, od czasu oficjalnego ogłoszenia 2. sezonu „The Mandalorian” i miniserialu o Obi-Wanie Kenobim poznaliśmy bardzo niewiele nowych szczegółów na temat obu produkcji. Disney ograniczył zresztą całą swoją komunikację z odbiorcami w znaczący sposób, na czym ucierpiało Marvel Cinematic Universe. Fani nie mieli okazji i musieli ograniczyć się więc do nieoficjalnych doniesień medialnych z mniej lub bardziej pewnych źródeł. W taki sposób do widzów wyciekały choćby informacje na temat licznych cameo znanych bohaterów w 2. odsłonie „The Mandalorian”.

Najnowsze plotki dotyczą opóźnionego zwiastuna „The Mandalorian” i pojawieniu się postaci znanych z prequeli w produkcji o Obi-Wanie.

O przecieku jako pierwsi poinformowali twórcy popkulturowego podcastu Kessel Run Transmissions. Część z podawanych przez nich informacji współgra z wcześniejszymi plotkami pochodzącymi z innych źródeł, ale mimo wszystko warto ostrożnie podchodzić do ujawnionych przez nich rewelacji. Choćby dlatego, że niedawno pomylili się w kwestii szybkiej publikacji zwiastuna 2. sezonu „The Mandalorian”.

Według Coreya van Dyke’a i Noah Outlaw’a wspomniany trailer został prawdopodobnie opóźniony ze względu na chęć dołączenia do niego specjalnego materiału wideo z udziałem Ahsoki Tano. Autorzy podcastu nie są pewni, czy reklamowy filmik na pewno został nakręcony na potrzeby zwiastuna czy jako część późniejszej akcji marketingowej, ale ma na pewno przedstawiać Ahsokę ubraną w zieloną szatę i walczącą z dwójką łowców nagród.

Anonimowe źródła donoszą też, że Ewan McGregor nie będzie jedynym aktorem powracającym do swojej roli z filmów „Atak klonów” i „Zemsta Sithów”.

Fabuła niezatytułowanej jeszcze produkcji o Obi-Wanie Kenobim ma rzekomo dotyczyć polowania zorganizowanego przez Imperium w celu odkrycia kryjówki szanowanego mistrza Jedi i być pełna retrospekcji pochodzących z okresu Wojen Klonów. Dlatego oprócz starszego Obi-Wana i Dartha Vadera zobaczymy też młodego Anakina Skywalkera w zbroi klonów oraz komandora Cody’ego.

Ten ostatni ma zresztą zostać wysłany wraz ze swoim batalionem na poszukiwanie Kenobiego. Być może ma w ten sposób naprawić swoją porażkę na Utapau. W obsadzie miniserialu znajdzie się więc nie tylko Ewan McGregor, ale też Hayden Christensen i Temuera Morrison wcielający się w Jango Fetta i wszystkie jego klony. Czy powyższe informacje faktycznie znajdą potwierdzenie w faktach? Zapewne jeszcze długo się o tym nie przekonamy, bo przez pandemię koronawirusa wszystkie nowości Disney+ zostały mocno opóźnione.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix zapowiada 3. sezon „Narcos: Meksyk”. Diego Luna nie powróci, ale aktor grający Pablo Escobara już tak

W 2018 roku Netflix rozpoczął nadawanie spin-offa popularnego serialu „Narcos”, poświęconego działalności meksykańskich karteli narkotykowych. Produkcja zyskała popularność niemal dorównującą oryginalnej serii, ale długo nie było wiadomo, czy doczeka się 3. sezonu. Teraz jej fani mogą odetchnąć z ulgą, choć muszą się przygotować na sporo zmian.

News/Seriale 28.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...