Ten film porównywany jest do „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Erotyczny „After” dziś na antenie Canal+

News/Film 23.08.2020
Ten film porównywany jest do „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Erotyczny „After” dziś na antenie Canal+

Ten film porównywany jest do „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Erotyczny „After” dziś na antenie Canal+

„Godny następca Pięćdziesięciu twarzy Greya” — głosi napis na plakacie promującym film „After”. I choć nie dla każdego taka rekomendacja brzmi dobrze, to obraz Jenny Gage w 2019 roku wywołał niemałe zamieszanie. Dlaczego? O tym przekonamy się już dziś wieczorem, włączając Canal+.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o trendach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Tessa (Josephine Langford) jest przykładną uczennicą i córką. Kiedy rozpoczyna swoją przygodę z college’em, ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Tuż po tym, jak dziewczyna wprowadza się do akademika, poznaje Hardina (Hero Fiennes-Tiffin) — nieziemsko przystojnego, ale i zbuntowanego chłopaka, który zdaje się być całkowitym zaprzeczeniem tego, w co wierzy Tessa.

Kiedy zażyłość dwojga studentów pokonuje kolejne etapy, ambitny plan Tessy sypie się jak domek z kart. Mimo początkowych obaw, dziewczyna jest coraz bardziej zafascynowana nowym, tajemniczym znajomym. Szybko okaże się, że w ich przypadku zasada o przyciągających się przeciwieństwach sprawdza się w stu procentach, a burzliwa relacja podsycana udanym seksem, bez reszty zawładnie umysłem i ciałem Tessy.

Film Jenny Gage jest adaptacją powieści Anny Todd pod tym samym tytułem i spotkał się z pozytywnym przyjęciem widzów. Część z nich (zresztą łącznie z twórcami filmu), ze względu na mocno zaakcentowaną warstwę erotyczną, porównuje „After” do słynnych „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Choć taka rekomendacja nie dla każdego musi brzmieć przekonująco, obraz wywołał niemałe zamieszanie wiosną zeszłego roku i zarobił na całym świecie niespełna 70 mln dol. Dodatkowo, na 11 września zaplanowano premierę drugiej części hitu.

Ci, którzy pragną nadrobić zaległości, mogą to zrobić już dziś wieczorem — film o godz. 21:00 wyemituje Canal+, a dzień później, 24 sierpnia, „After” zadebiutuje także na platformie VOD stacji.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Ten film porównywany jest do „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Erotyczny „After” dziś na antenie Canal+”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...