Tomasz Sekielski zapowiada trzeci film o pedofilii w kościele i powstanie Sekielski Brothers Studio

News/Trendy 17.08.2020
Tomasz Sekielski zapowiada trzeci film o pedofilii w kościele i powstanie Sekielski Brothers Studio

Tomasz Sekielski zapowiada trzeci film o pedofilii w kościele i powstanie Sekielski Brothers Studio

Po dłuższej przerwie Tomasz Sekielski wrócił z programem „Sekielski Sunday Night Live”. Podał on w nim garść informacji dotyczących nadchodzących projektów braci Sekielskich. Dzięki temu wiemy już, że na pewno zobaczymy trzecią część tryptyku o pedofilii w polskim kościele, w której padną pytania o Jana Pawła II. Pojawi się również dokument o SKOK-ach, powstanie też Sekielski Brothers Studio.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W 2019 roku bracia Sekielscy poruszyli serca Polaków pierwszą częścią tryptyku o pedofilii w polskim kościele. „Tylko nie mów nikomu” zostało w pełni sfinansowane za pomocą środków pozyskanych ze strony crowdfundingowej. Dokument był całkowicie niezależnym projektem, a jego twórcy jeszcze przed premierą zapowiadali, że powstaną dwie kolejne produkcje na ten sam temat. Kilka miesięcy temu mogliśmy więc zobaczyć „Zabawę w chowanego”, a w przyszłym roku pojawi się ostatnia część serii, która, zgodnie z obietnicami, będzie najbardziej ambitną.

Zakończenie tryptyku o pedofilii w polskim kościele i dokument o SKOK-ach

Tomasz Sekielski poinformował podczas wczorajszego „Sekielski Sunday Night Live”, że wszystkie pieniądze na ostatnią część tryptyku o pedofilii w polskim kościele zostały już uzbierane. „Tylko nie mów nikomu” kosztowało 450 tys. zł, „Zabawa w chowanego” 120 tys. zł, a licznik zbiórki na ostatnią część na platformie Patronite w ekspresowym tempie dobił 1,8 mln zł. Twórcy planują tym razem zbierać informacje również poza granicami Polski i zadawać pytania o stan wiedzy Jana Pawła II. Jak usłyszymy w przywołanym programie, dziennikarz dowie się, co wiedział na ten temat papież Polak i co ukrywali przed nim współpracownicy.

Podczas wczorajszego występu na Facebooku Tomasz Sekielski podał również nowe informacje dotyczące nadchodzącego dokumentu o SKOK-ach. Film ma się pojawić na przełomie 2020/2021 roku i zgodnie z tym co usłyszeliśmy, będzie „bardzo ciekawy”. Można się więc spodziewać, że Sekielscy ponownie wywołają burzę, tym razem polityczną, w przestrzeni publicznej.

Sekielski Brothers Studio

Co jednak najważniejsze, Sekielscy obawiają się planów rządu dotyczących repolonizacji mediów. Z tego względu, żeby zachować niezależność, postanowili rozpocząć zbiórkę na stworzenie Sekielski Brothers Studio (SBS). Ma to być w pełni niezależna platforma multimedialna, na której będą pojawiać się podcasty, wywiady, programy publicystyczne, reportaże i filmy dokumentalne. Co więcej, będą to projekty nie tylko braci Sekielskich, ale również zaproszonych twórców, którzy tak jak oni będą dążyć do poznania prawdy.

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE o nowym projekcie Braci Sekielskich. Powstaje SBS czyli SEKIELSKI BROTHERS STUDIO!!!…

Opublikowany przez Sekielski Niedziela, 16 sierpnia 2020

 

Wśród projektów zaplanowanych pod szyldem SBS znalazło się „Sekielski Sunday Night Live” w nowej formule, a także program interwencyjny i serial o chudnięciu Tomasza Sekielskiego. „Sekielscy na ringu” to natomiast projekt, w którym bracia Sekielscy zmierzą się z… internetowymi trollami. Jak usłyszymy w przywołanym wideo, będzie ostro i bez cenzury. Dostęp do ostatniego wymienionego programu będą jednak mieli jedynie osoby, którzy są patronami braci Sekielskich na Patronite.

Patronami możecie zostać tutaj.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Tomasz Sekielski zapowiada trzeci film o pedofilii w kościele i powstanie Sekielski Brothers Studio”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...