Elizabeth Debicki pojawi się w kolejnych sezonach „The Crown”. Aktorka zagra księżną Dianę

News/Seriale 17.08.2020
Elizabeth Debicki pojawi się w kolejnych sezonach „The Crown”. Aktorka zagra księżną Dianę

Elizabeth Debicki pojawi się w kolejnych sezonach „The Crown”. Aktorka zagra księżną Dianę

„The Crown” nieuchronnie zbliża się do końca. Przed nami jeszcze trzy sezony serialu o losach królowej Elżbiety II. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto w dwóch ostatnich odsłonach wcieli się w księżną Dianę. Żonę księcia Karola zagra australijska aktorka o polskich korzeniach, Elizabeth Debicki.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„The Crown” to ambitny projekt Netfliksa, którego twórcy postawili sobie za cel przedstawienie losów królowej Elżbiety II od momentu, kiedy zasiadła na brytyjskim tronie, do czasów współczesnych. Pierwszy sezon zaczął się od ślubu córki Jerzego IV z księciem Edynburga Filipem w latach 40. ubiegłego wieku. Po przedstawieniu najważniejszych wydarzeń z tamtego okresu, w trzeciej odsłonie serialu zostaliśmy przeniesieni do lat 60. i 70. Wielkimi krokami na platformę streamingową zbliżają się kolejne odcinki.

Niestety, nie wiemy jeszcze, kiedy zobaczymy 4. sezon „The Crown”.

Według zapowiedzi twórców powinno to stać się jeszcze w 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że 1. i 3. odsłona zadebiutowały w listopadzie, a 3. w grudniu, można się spodziewać, że tym razem znowu data premiery przypadnie na ostatnie miesiące tego roku. O tym się przekonamy, ale już od jakiegoś czasu możemy mieć pewność, że w nadchodzących odcinkach pojawi się księżna Diana.

Serial charakteryzuje się licznymi przeskokami czasowymi. W 4. sezonie w młodą księżną Dianę wcieli się Emma Corrin. Właśnie dowiedzieliśmy się kto zastąpi ją w dwóch finałowych odsłonach produkcji i zagra dorosłą monarchinię. Będzie to Elizabeth Debicki. W mediach społecznościowych pojawił się post, w którym australijska aktorka z entuzjazmem podchodzi do czekającego ją wyzwania:

Duch księżnej Diany, jej słowa, jej czyny, żyją w sercach wielu osób. To dla mnie prawdziwy przywilej i zaszczyt, móc dołączyć do obsady tego serialu, który wciągnął mnie od pierwszego odcinka – czytamy na Twitterze.

Elizabeth Debicki urodziła się w 1990 roku w Paryżu.

Jak pewnie zdążyliście się zorientować po nazwisku, jej ojciec jest Polakiem. Aktorka rozpoczęła karierę filmową w 2011 roku, występem w australijskiej komedii „Kochanie, poznaj moich kumpli”. Od tamtej pory zagrała w kilkunastu produkcjach, m.in. w „Wielkim Gatsby’m”, „Kryptonimie U.N.C.L.E.”, „Wdowach” czy „Obrazie pożądania”. Niedługo będziemy mogli ją zobaczyć na wielkim ekranie w długo wyczekiwanym „Tenecie” Christophera Nolana.

Dotychczasowe odcinki „The Crown” możecie obejrzeć na platformie Netflix.

*Zdjęcie główne: Elizabeth Debicki w filmie „Obraz pożądania”/Best Film 

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Kończy się bajka o księżniczce i księciu, a zaczyna prawdziwe „The Crown”. Netflix pokazał zwiastun 4. sezonu

Coraz więcej wskazuje na to, że premiera 4. sezonu „The Crown” będzie najbardziej ekscytującym tegorocznym wydarzeniem na platformie Netflix. Przedostatni sezon serialu skoncentruje się na związku między Dianą Spencer i księciem Karolem, a także relacji między królową Elżbietą II a nową premier Wielkiej Brytanii. Opublikowany właśnie zwiastun udanie podkręca atmosferę.

Trailer/Seriale 13.10.2020

Dołącz do dyskusji (2)

5 odpowiedzi na “Elizabeth Debicki pojawi się w kolejnych sezonach „The Crown”. Aktorka zagra księżną Dianę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...