„Cztery Żywioły” Katarzyny Bondy jako serial. Pisarka pokazała zdjęcie z odtwórczynią głównej roli

News/Seriale 11.08.2020
„Cztery Żywioły” Katarzyny Bondy jako serial. Pisarka pokazała zdjęcie z odtwórczynią głównej roli

„Cztery Żywioły” Katarzyny Bondy jako serial. Pisarka pokazała zdjęcie z odtwórczynią głównej roli

Katarzyna Bonda przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Poinformowała o tym w swoich mediach społecznościowych, udostępniając zdjęcie z Magdaleną Boczarską, która wciela się w główną bohaterkę adaptacji jej książek z serii „Cztery Żywioły”. Serial „Żywioły Saszy” przygotowuje stacja TVN.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Od dłuższego czasu miłośnicy rodzimych produkcji mogą zaobserwować wielkie zainteresowanie kolejnych telewizji polskimi książkami. Było „Ślepnąc od świateł” na podstawie prozy Jakuba Żulczyka, było „Żmijowisko” oparte na twórczości Wojciecha Chmielarza, czy nawet „Chyłka” według słynnej serii Remigiusza Mroza. Ba, nawet zagraniczne firmy coraz częściej sięgają po naszą literaturę. Wystarczy wspomnieć „Wiedźmina” czy „Kierunek: Noc” na bazie „Starości aksolotla” Jacka Dukaja.

Wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się utrzymywał. Za pasem jest już premiera „Króla” na podstawie książki Szczepana Twardocha, a TVN prawdopodobnie niedługo pokaże „Żywioły Saszy” na podstawie serii „Cztery Żywioły” Katarzyny Bondy.

Pierwsze informacje na temat adaptacji książki Katarzyny pojawiły się już kilka lat temu.

Prozą pisarki interesowały się studia i stacje telewizyjne, ale, jak w wywiadach mówiła sama zainteresowana, nikt nie był w stanie udźwignąć scenariusza. Stąd też nie doczekaliśmy się żadnej adaptacji jej twórczości. Wszystko jednak wskazuje na to, że sytuacja ta ulegnie niedługo zmianie.

Już w lutym pojawiła się informacja, że TVN pracuje nad serialową adaptacją popularnej serii książek. Bonda udostępniła w swoich mediach społecznościowych krótką zajawkę pisząc:

Jeszcze w tym roku… Osobiście nie mogę się doczekać:) I cóż Państwo na to? :)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jeszcze w tym roku… Osobiście nie mogę się doczekać:) I cóż Państwo na to? :) #serial #adaptacja #katarzynabonda #tvn #player

Post udostępniony przez Katarzyna Bonda (@katarzynabonda)

Nie mieliśmy wtedy zbyt wielu szczegółów.

Wiadomo było jedynie, że serial jest na etapie wczesnym etapie produkcji. Wygląda jednak na to, że prace zmierzają ku końcowi. Bonda podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami. Na jednym z nich pozuje z Magdaleną Boczarską, która ma wcielić się w tytułową rolę Saszy.

Niespodzianka w progresie😜😁 Więcej szczegółów po wakacjach!
Trzymajcie proszę kciuki!!
@player @tvn @…

Opublikowany przez Katarzynę Bondą Wtorek, 11 sierpnia 2020

Zgodnie z opisem, jakim opatrzono zdjęcia więcej szczegółów dotyczących serialu pojawi się już niedługo. I z pewnością jest na co czekać. Każda z odsłon „Czterech Żywiołów” trzyma w napięciu od początku do końca. Jest to podzielona na cztery części historia policyjnej profilerki, która musi odnaleźć sprawców brutalnych zbrodni.

TVN nie ujawnił jeszcze daty premiery serialu „Żywioły Saszy”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...